Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitanatok a parotokkal(evek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanatok a parotokkal(evek ota egyutt vagytok)ha minden egyes veszekedeseteknel rairna egy random lanyra,megmutatna a beszelgetest,es zsarolna titeket ha nem terdelsz le es kersz tole bocsanatot akkor atmegy hozza es lefekudnek?

Figyelt kérdés
Most epp azert veszett ossze velem mert elfelejtettem neki visszairni mert takaritottam es nema uzemmodban voltam.

2023. aug. 15. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Azonnal lépj ki a kapcsolatból…nem is birom elképzelni hogy tudtal éveket kibírni egy ilyen ember mellett.
2023. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sztori a diliházban játszódik, vagy mi a fene?

Ugyanis normális emberek nem viselkednek így. (de őszintén szólva eszükbe sem jut ilyen fantazmagória)

2023. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"....ha nem terdelsz le es kersz tole bocsanatot ...."


Az a férfi még nem született meg, akinél én térden állva kérnék bocsánatot.

Ezt a mintapéldányt páros lábbal rugnam ki

2023. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez komoly kérdés, vagy unatkozol?
2023. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Én a szóközök miatt szakítanék... :D
2023. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyennel kidobták volna.
2023. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem, hogy miért lenne az rossz nekem, ha ő lefekszik egy random csajjal?
2023. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, és nem kamu, akkor azonnal szakíts ezzel az emberrel és keres egy pszichológust, mert te meg mazochista vagy.
2023. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Milyen csávó az, aki ha ráír egy random csajra délután este már mehet megdugni?

Ha ennyire űberjópasi, akkor tartsd meg persze, ne azon problémázz, hogy milyen emberileg.

2023. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
# 8 eve egyutt vagyunk,vele vesztettem el a szuzessegemet.Nagy a kotodes..
2023. aug. 15. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!