Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt megértem hogy nem jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt megértem hogy nem jóképű pasiként egy átlagos/szép nő észre se vesz, de hogy még a csúnya nők sem ez már kicsit meredek?

Figyelt kérdés

Igazából nem értem a dolgot. A nő se szép, én se vagyok az. Akkor miért megy a finnyáskodás?

Olyan elképesztően hatalmas önbizalommal tudnak lekoptatni kifejezetten nem szép nők is hogy hihetetlen.


Ennyire nagy a kereslet a csúnya nőkre is? Egy jó pasi mit élvez egy nem vonzó nőn?


F/32


2023. szept. 22. 07:49
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
76%
A szeme mindenkinek ugyanolyan , ugyanúgy lát, ugyanúgy néz, szóval ugyanúgy ugyanazt a ronda embert látja mint aki szép.
2023. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
91%
Az agresszióddal és a szép nők iránti gyűlöleteddel kezdj valamit. Borzasztó káros.
2023. szept. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

"Én "csúnya" nőként mindig elhajtottam a "szintemen lévő" pasikat, mert tudtam, hogy én lennék a szamár, ugyanis lovat nem kaphat."


Valójában azért koptattad le őket mert kapsz jobbat is. S a jobb pasi is azért udvarol neked mert téged könnyebben megkap mint egy szép nőt, tehát ugyanúgy szamár leszel ott is csak egy jobb palival.

2023. szept. 22. 08:20
 14/45 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Itt fogalomzavarról van szó.

A "csúnya" egy szubjektív, negatív jelző.

Ha azt mondod valakiről, ohgy csúnya, akkor azt fejezed ki, hogy kimondottan taszítónak tartod.

Ha aazt mondod, hogy számodra a külseje semleges, akkor az nem lehet csúnya. Szép sem, de csúnya sem. Hiszen semleges, téged nem érdekel.


Mintha a 0-t hívnád negatívnak. Nem az.


Teljesen fölösleges olyan dolgot objektivizálni, ami nem az.



13as, a te mondatod elég sok sebből vérzik, jó nag yhülyeséget sikerült iderittyenteni:D

2023. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
5%
A média, azon belül leginkább a feminista magazinok, elhitetik a nőkkel, hogy nekik alanyi jogon jár a jóképű, magas, izmos, gazdag pasi, még akkor is, ha a nő elhízott, igénytelen és munkanélküli. Ezért aztán az ilyen nők inkább várják a herceget fehér lovon, vagy elmennek egy menetre egy jó pasival (aztán persze sírnak, hogy minden férfi disznó), mint hogy a saját szintjükön lévő férfiakkal szóba álljanak.
2023. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

14: Miből sikerült leszűrni hogy gyűlölöm a szép nőket meg hogy agresszív vagyok?

A szép nőket egyszerűen kerülöm, mivel semmi értelme náluk próbálkozni,

észre se vesznek, akkor meg?


Én legalább tudom magamról hogy mi vagyok, de igazából a nők is tudják magukról, a 10es nő is belátja hogy ő csúnya, csak akkor nem értem mi baja van a csúnya pasikkal.


Suba a subához, guba a gubához... ja hogy ő is jó pasit akar?


Akkor ne kamuzzon hogy azért kell a jó pasi mert a csúnya pasinak ő csak egy szamár lenne.... azért kell a jó pasi neki mert arra vágyik és kész.

2023. szept. 22. 08:25
 17/45 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, egyszerűen joga van eldönteni, kit és mit keres.


Hiába írsz gyűlölettel róla, JOGA VAN HOZZÁ!

2023. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

"A "csúnya" egy szubjektív, negatív jelző.


Ha azt mondod valakiről, ohgy csúnya, akkor azt fejezed ki, hogy kimondottan taszítónak tartod."


A külsejét tartom annak! Attól még lehet egy olyan ember akit tudok szeretni.


Amúgy jobb hazudni? Jobb lenne ha a 10 es csúnya lánynak úgy udvarolna egy magam fajta pasi hogy áradozik a szépségéről ami nincs? Jobb lenne?

2023. szept. 22. 08:28
 19/45 A kérdező kommentje:

19: Továbbra se írtam senkiről gyűlölettel, ezt csak te képzeled be...


Mondjuk a 10 es csúnya nőt nem nagyon értem, vagyis nagyon is értem hoyg elhajtja a szintjén lévő pasikat.

Mivel minden nő ezt csinálja. Az összes jobb pasit akar annál amilyen ő nőben.


Nincs ebben semmi szamár-ló elmélet.


A jó pasit nem hajtja el, ő biztos tiszta szívből szereti és szépnek is látja, véletlenül sem úgy tekint rá hogy könnyebb felszedni mint egy szép nőt.

2023. szept. 22. 08:32
 20/45 A kérdező kommentje:

Egyébként arról se írtam egy szóval se hogy én egy csúnya nőnek úgy udvarlok hogy közlöm vele hogy csúnyának tartom de kellene mert más nem jutott...


Teljesen normálisan udvarlok nekik, érdeklődéssel.


Igazából egy szép nőnek is ugyanúgy udvarlok mint egy csúnyának, csak azok szinte sose kíváncsiak rám.


Engem mindig jobban érdekelt a nő belseje mint a külseje.

2023. szept. 22. 08:34
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!