Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt megértem hogy nem jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt megértem hogy nem jóképű pasiként egy átlagos/szép nő észre se vesz, de hogy még a csúnya nők sem ez már kicsit meredek?

Figyelt kérdés

Igazából nem értem a dolgot. A nő se szép, én se vagyok az. Akkor miért megy a finnyáskodás?

Olyan elképesztően hatalmas önbizalommal tudnak lekoptatni kifejezetten nem szép nők is hogy hihetetlen.


Ennyire nagy a kereslet a csúnya nőkre is? Egy jó pasi mit élvez egy nem vonzó nőn?


F/32


2023. szept. 22. 07:49
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
84%

Nem évekig voltam vele, hanem egy évig.


Jó lenne, ha megértenéd, hogy a nőknek nem kell minden áron kapcsolat. Inkább egyedül, mint egy nem megfelelővel.

2023. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Kérdező hasonló pasi vagyok és hozzád hasonlóan én is szerettem volna olyan nővel lenni akit mindenki elutasít.de sajna rá kell jönnöm hogy ez hülyeség nincs rá esély. Ezért prostikhoz járok és le mondtam arról az álomról hogy találok egy hozzám hasonló nőt akivel szerethetjük egymást.

Sajnos ezt el kell fogadni.Egyébként fizikailag szexuálisan még libby hufferre is ment a dolog szóval a külső engem sem nagyon érdekel,de ezzel együtt minden nőben meglehet látni a nőt a szépet persze ha megfelelő személyiségű,nagyon nehezen és sokára értettem meg hogy nincs olyan nő aki így gondolkodna. Nekem is van akinek esélyt sem adnék pl varga irén ilyen nagyon nehezen győzne meg a személyisége még akkor is ha tökéletes lenne. Na vele a szex is kizárt,és azt kell elfogadnom hogy engem minden nő ilyennek lát szóval ahogy nekem nem kéne Varga Irén én úgy nem kellek senkinek sőt. Ha próbálod innen nézni jobban megérted. A prostiknak me ha kicsit jobb személyiséged van és megfizeted akkor az jó. Rosszlányokon nézelődj. Tudom ez semmi ahhoz képest ha mondjuk családot szeretnél vagy egy társat szóval a mindennapi csodát ami másnak alap de ez is valami.


Esetleg van kedved barátkozni írj nyugodtan.

27f

2023. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
44%

#15

Persze. Mert a jóképű, magas, izmos, gazdag "hercegnek fehér lovon" biztosan az elhízott, igénytelen és munkanélküli nő kell egy kóbor dugásra.

Ezt ugye te sem hiszed el?

2023. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
32%
#43 Természetesen nem. Ezek a nők viszont elhiszik.
2023. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

43 miért ne én ronda pasiként csak azt tudom hogy hasolnó nőnél nincs esélyem

én 42-es voltam

2023. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!