Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt megértem hogy nem jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt megértem hogy nem jóképű pasiként egy átlagos/szép nő észre se vesz, de hogy még a csúnya nők sem ez már kicsit meredek?

Figyelt kérdés

Igazából nem értem a dolgot. A nő se szép, én se vagyok az. Akkor miért megy a finnyáskodás?

Olyan elképesztően hatalmas önbizalommal tudnak lekoptatni kifejezetten nem szép nők is hogy hihetetlen.


Ennyire nagy a kereslet a csúnya nőkre is? Egy jó pasi mit élvez egy nem vonzó nőn?


F/32


2023. szept. 22. 07:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
Kinek milyen az ízlése, lehet neked szép, de másnak csúnya és fordítva.
2023. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%
Hát ilyen mentális adottságokkal én is le koptatnálak....
2023. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

No offense, de ha úgy viszonyulsz hozzá, hogy ő csúnya, akkor mégis miért akarna veled lenni?:D

meg... te miért akarsz vele lenni, ha nem tartod vonzónak?

2023. szept. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%

4-es gyökérke:lecsúnyázni egy nőt, akivel ismerkedni akart, milyen elmeállapotra utal?

Az is gáz, ha eleve csúnyának tartotta, az meg még gázabb, ha csak azért nevezi így, mert a nő visszautasította.

Mint kiderült, jól is tette. Az ilyen primitív kis görcsöknek tudniuk kell, hol a helyük.

2023. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Miért, egy csúnya nőre mit mondjak? Hogy szép?


Akkor magamat is jóképűnek tartsam miközben pontosan tudom hogy nem vagyok jó pasi külsőre?


Ti nők jobban szeretitek a hazugságot mint az igazat?

2023. szept. 22. 08:08
 6/45 A kérdező kommentje:

"Az is gáz, ha eleve csúnyának tartotta, az meg még gázabb, ha csak azért nevezi így, mert a nő visszautasította."


Miért gáz megállapítani a valóságot? A csúnya nőket is szépnek kéne tartani?

S nem azért neveztem annak mert visszautasított ez már csak a te fejedben született meg ez a gondolat.

2023. szept. 22. 08:10
 7/45 A kérdező kommentje:

"No offense, de ha úgy viszonyulsz hozzá, hogy ő csúnya, akkor mégis miért akarna veled lenni?:D


meg... te miért akarsz vele lenni, ha nem tartod vonzónak?"


Mert talán nem érdekel a külseje? Az csak egy gúnya.

Tudok amúgy vonzódni egy ronda nőhöz is, ha a személyisége olyan.


Csak nektek nőknek szól minden a külsőről.

2023. szept. 22. 08:12
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem érted miről beszélünk.

Ezekre válaszolj, utána könnyebben megértjük egymást:


1. Miért akarsz összejönni egy olyan emberrel akit nem tartasz vonzónak?

2. Miért kéne összejönnie veled, ha nem tartod vonzónak?

2023. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
93%

De miért kezdeményezel egy számodra csúnya nőnél? Szerinted nem fogja észrevenni, hogy csak azért kapálózól, mert nincs más?

Hidd el, hogy egy nem túl szép nő tudja magáról, hogy nem vonzó, és azzal is tisztában van, hogy pont ezért mernek nála próbálkozni az ilyen férfiak, mint te.

Én "csúnya" nőként mindig elhajtottam a "szintemen lévő" pasikat, mert tudtam, hogy én lennék a szamár, ugyanis lovat nem kaphat.

2023. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

9: Azért mert attól hogy külsőre nem vonz még számtalan tulajdonsága lehet amiatt mégis őt akarom, azért.


10: Ha ő is tudja magáról hogy nem szép, miért jobb ha elkezdek neki hazudozni hogy milyen szép?


Lekoptatod? Miért is? Te is csúnya vagy, akkor mire fel vársz el jó pasit?

2023. szept. 22. 08:17
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!