Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt megértem hogy nem jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt megértem hogy nem jóképű pasiként egy átlagos/szép nő észre se vesz, de hogy még a csúnya nők sem ez már kicsit meredek?

Figyelt kérdés

Igazából nem értem a dolgot. A nő se szép, én se vagyok az. Akkor miért megy a finnyáskodás?

Olyan elképesztően hatalmas önbizalommal tudnak lekoptatni kifejezetten nem szép nők is hogy hihetetlen.


Ennyire nagy a kereslet a csúnya nőkre is? Egy jó pasi mit élvez egy nem vonzó nőn?


F/32


2023. szept. 22. 07:49
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Egyébként meg a szépség nem szubjektív, csúnya pasikra általában egyetlen nő se szokta mondani hogy jóképű pasi.


Rám pl. még sose mondta egyetlen nő se. Biztos csak véletlenül, meg a fényképemen érződött hogy "gyökér vagyok"

2023. szept. 22. 08:38
 22/45 anonim ***** válasza:
97%

21.

10 vagyok.

Mit nem lehet ezen megérteni? Egy párkapcsolat nagyon fontos része a szex, ahhoz pedig elengedhetetlen a vonzalom.

Hiába vagyok "csúnya", ha nem tetszik a férfi, akkor szex sem lesz. Próbáltam már "csúnya" pasival együtt lenni, egy év alatt kétszer tudtam magam rávenni a szexre, mert egyszerűen taszított, hiába volt kedves meg rendes.

2023. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

24: Ahhoz képest hogy taszított évekig vele voltál? Érdekes... akkor lehet mégse állnak sorban előttetek se a jó pasik nem?

Miért nem tudjuk egymást szeretni? Egyikünk se szép, de ez baj?


Nekem volt barátnőm aki elsőre nem tetszett annyira külsőre. Aztán elkezdtem megismerni és elkezdtem vonzódni is hozzá. S utána már nem érdekelt hogy kicsit elhízott, meg nem olyan szép az arca. Nem érdekelt.

2023. szept. 22. 08:52
 24/45 A kérdező kommentje:
25: Biztos az vagyok. Már meg se kérdezem hogy ezt miből szűrted le.
2023. szept. 22. 08:52
 25/45 anonim ***** válasza:
86%
Vinyákolhatsz itt egész nap, akkor is le leszel koptatva. Ahogy leírtad, még a csúnya nők se vesznek észre, láthatatlan vagy a nőknek. Szar ügy. Kapálózzál csak... Na megyek, mert keres a csajom, csá :D
2023. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy te tudsz vonzódni hozzájuk, nem azt jelenti, hogy ők is hozzád. Csak azért, mert átlagos értelemben nem egy szépség az illető, nem kell leállnia bárkivel, aki hajlandó vele szóba állni. Azt írtad, hogy neked a személyiség kompenzálta a külsőt. Nekik a tiéd nem. Ilyen egyszerű.
2023. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
13%
Ez ilyen megfoghatatlan dolog. Kvázi mindenki kerget mindenkit. A csúnya nők a szép pasik után futnak - többnyire mindhiába. (F!)
2023. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
96%

Én még sosem találkoztam olyan érzéssel, hogy valakihez vonzódom, de a külsejét taszítónak találom.

Olyan volt már, hogy a külsejét vonzónak találom EZÉRT a belseje is sizmpatikusabb, illetve olyan is volt, hogy a személyisége vonzó volt és EZÉRT a külsejét is vonzónak találtam. Nyilván úgy, hogy a másodlagos tényezője nem feltétlen volt ténylegesen vonzó, de mivel az elsődlegeset annak találtam, így kihatott rá.


Olyat még sosem tapasztaltam - és nem is hallottam, hogy párkapcsolatban működött volna - hogy valaki az egyik tényezőt vonzónak, a másikat taszítónak találja.

Te meg erről beszélsz.

Halva született gondolat.


De egyébként tökmindegy, a kérdésed lényegében arról szól, hogy miért utasítanak el mások. Hát azért mert. Vernyákolhatsz meg filozofálhatsz arról, hogy kinek mi a szintje meg a nők így, a fmeinisták úgy stb, igazából a valóságban annyi történt, hgoy valaki nem talált ovnzónak és kioffolt. Shit happens.

2023. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
2%

Naponta jönnek ilyen kérdések. És képesek itt leírni a nők, hogy a nők igényei nem nagyobbak és elszálltak.

Hát, oké. Végül is, nem lehet mindenki erőssége a logika.

2023. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
72%
Ja, mert az elszállt igény, hogy szeretne valaki fizikailag is vonzódni a társához + nem szeretne olyan férfival lenni, aki rondának tartja. Így van, nem lehet mindenkinek erőssége a logika, így neked sem. :)
2023. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!