Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 166cm férfi 178cm nő nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

166cm férfi 178cm nő nagyon húzós szerintetek? Gáz, ha ezen nem tudok túllépni?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Van valaki, akivel olyan jól megértem magamat, mint még soha senkivel, igaz, csak neten beszéltünk eddig. Az egyetlen probléma, hogy kisebb nálam 12centivel(ha pontos adatot adott meg).

Nem kell nekem mindenképp 190cm-es pasi, tisztában vagyok azzal, hogy magasabb vagyok az átlag nőnél, velem egymagas, vagy 1-2 centivel kisebb férfival gondolkodás nélkül összejönnék, de félek, hogy ez már zavarna. Olyan szívesen lennék pici lány. ;D

Ez nagyon észrevehető lenne élőben? Át lehetne hidalni?


2023. szept. 22. 10:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engem biztos zavarna.
2023. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 160 centisen sem kène egy 166 cm-es férfi, hozzád 185 feletti pasik valók.
2023. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem hogy ez miért tényező. Az a fotos hogy megértsétek egymást, szeressétek egymást, hasonló legyen az értékrendetek és a vágyaitok.

Konkrétan semmi nem indokolja a társadalmi hülyeségen kívül hogy x magasabb legyen

2023. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kerdes..
2023. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kizárt volna, és mivel BENNED megfogalmazódott, nem kéne, engedd el.
2023. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 PetrosValaki válasza:

Ez az egesz csak Rolad szol. Ertsd: ameddig mast kerdezel BARMIROL az eletben, mit gondol, mi jo NEKED, addig dolgozz magadon.

Amugy: az emberek 95%-a ilyen.

Maskeppen: probald ki es ha jo - csinald. Fel percig ne erdekeljen mas mit mond.

Egy ilyen helyzet amugy meg izgalmat, kitartast, novekedest (nem cm-ben) is adhat Neked. Legyel onmagad. Vallald fel, ami jo Neked.

Menni fog!:))

2023. szept. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!