Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok túllépni az exen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni az exen aki ocsmányul bánt velem . Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés
Mikor más nővel látom kiborulok .

2013. júl. 5. 22:12
 1/8 Hanariko ***** válasza:
mit tett veled? ha akarod privibe is írhatod.
2013. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ismerkedtünk , akkoriban másokat is érdekeltem ,de nekem ő volt az aki érdekelt (a favorit ), na mindegy játszadozott velem pedig tudta , látta ,hogy szeretem . Tiporta az önbecsülésem meg hasonlók . Igazából egy komplekszusos , frusztrált alak ,meg nagyon parasztul tud viselkedni . Persze miért ne egy parasztot szeressek ,nemde ? Na mindegy ,sokáig találkozgattunk és ő néha akart mint nőt ,de legtöbbször mint barátot , próbáltam szabadulni tőle , de nem ment meg nem is hagyta .Na mindegy végül lett erőm ahhoz hogy lerázzam , meg később is hogy mikor megint jóban akart lenni ,hogy nemet mondjak . Pedig nagyon ,nagyon nehéz volt nekem elutasítani ,de nem hagyhatom hogy továbbra is hülyát csináljon belőllem ,meg hogy alázzon . Nagyon szemtelen tudott lenni , sértegetett, provokált . Volt hogy semmi amit tettem vagy mondtam nem volt jó . Egyszóval hülyített , alázott és rajtam élte ki a frusztrációit .


Most hogy ezt megint mind elsoroltam ,most már mindjárt jobban vagyok . Igazából tudom ,hogy az a lényeg ,hogy arra emlékeztessem magam ,hogy mennyire de mennyire rossz volt nekem vele . És mennyire nem érdemeltem azt amit tőle kaptam . Agyonra gyötört ahogy viselkedett velem .


Majd idővel jobb lesz , túl leszek rajta . Leginkább egy olyan valaki segítene aki szeret és tisztel , na mindegy addig is az a lényeg ,hogy mikor látom és azután rossz nekem mert nem vagyunk együtt , szóval az a fontos hogy emlékezzek ,hogy nem volt jó vele . Nagyon sok volt a fájdalom amit okozott az önzőségével és a kihasználassal meg az önbizalmam tiprásával .


Litánia lett .


Majden egy blog bejegyzés . Na mindegy a fő ,hogy megkönnyebbültem . :) Kiírtam magamból .

2013. júl. 5. 22:33
 3/8 Hanariko ***** válasza:

Az jó, ha megkönnyebbültél, és legalább belátod, hogy nincs miért szeretned. Továbbra is utasíts el (ha még próbálkozik). Nem tudom - én nem is értem - hogyan lehet szeretni egy ilyen embert, aki láthatóan nem szeret téged. Remélem én soha nem leszek ilyen helyzetben, elkeserítő olvasni az ilyeneket, mert sok van még ezen az oldalon belőle.

A lényeg tényleg az, hogy tudd miért volt vele neked rossz. És ha kell, éld ki magad te is rajta és küld el a büdös p*csába... azt érdemli.

Remélem segítettem, de ha még szeretnél írni, írhatsz nyugodtan ^^

2013. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Upppf... :/ ez durva.... de tényleg hidd el neked igy sokkal jobb :) az ilyenektől a legjobb minnél hamarabb megszabadulni ..... gondolkdotam már rajta hogy golyó segítségével mert sajna a barátnőmmel akit hihetetlenül szeretek és tisztelek is ilyen módon bánt el egy önző gec*i ..... ami egyébként rohadtul nem volt jogos mert a lány egy nagyon kevdes és szeretnivaló jellem szóval sajna igen... vannak még ilyen ütnivaló fazzfejek , de remélem te is minnél hamarabb túl leszel rajta :) én szurkolok :)
2013. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi ,nagyon édesek vagytok .


Sajnos még alvás előtt is a fejemben járt , gondoltam rá ,meg álmodtam is vele . Sajnos közel lakik ezért nagy az esély ,hogy összefussunk . Hát hogy hogyan lehet szeretni , úgy hogy az elején a "beetetéskor" persze még máshogy beszélt meg viselkedett , aztán mikor látta ,hogy másvalaki nem érdekel és eltűröm ,na akkor vérszemet kapott és elkezdett velem igazán manipulálni és rondán beszélni , mások előtt is mondott olyat ,hogy majd elszédültem , elbújdostam volna amiatt ,hogy megalázott , semmibe vett , de persze szerinte az ok ,mert én a barátja vagyok ,persze hogy nem gond ,meg hogy az csak hülyéskedés meg én nem értem a humorát . Én meg persze hitegettem magam ,meg belekapaszkodtam minden apróságba ami nekem reményt adott , ő meg persze kicsit rá is játszott néha hogy nekem legyen okom azt hinni ,hogy vannak érzései (dobott egy kis csontot amin rágódhattam ) ,meg persze mindíg keresett , nekem az nem volt logikus miért akar minden nap látni , de persze csak a szabadidejét akarta kitölteni és mellette még ki is élhette magát rajtam . Élvezte mikor kihozott a sodromból , direkt boldoggá tette . Amikor meg már látta rajtam ,hogy túlment a határon akkor megölelt ,meg hogy én milyen egy rendes ember vagyok meg stb . Na mindegy azt a sok szemtelenséget meg bosszantást ,hülyeség volt eltűrni amúgy már nem is akartam látni egy idő után mert már annyira kiakasztott . Volt már hogy rá is kérdeztem ,hogy miért olyan szemtelen velem . Mindent kritizált , ahogy kinéztem , ahogy öltöztem , amiket mondtam . Végül oda jutottam ,hogy én valóban semmit sem tudok . Végül állandóan arra tett utalásokat ,hogy szánalmas vagyok . Lehet ,hogy fizikailag nem bánt egy nőt sem de lelkileg , szavakkal kicsinálja őket . És az a legjobb ,hogy ahelyett hogy engedné ,hogy valaki melléálljon és megossza a gondjait vagy ,hogy csat támasza legyen , társa ő inkább így videlkedik . Én igazán nem tudom ,hogy akikkel kapcsolatban volt és kvázi szerette őket, azokkal hogy viselkedett .


Sajnálom hogy olyan sok időt fecséreltem rá . És azt is hogy most én meg mást bántottam amiatt ,mert én ilyen dolgokat tűrtem el és elképesztően megviselt . Na minegy majd helyrerázódok majd egyszer . Köszi a támogatást . Ezentúl is azon leszek ,hogy elutasítsam és hogy ne engedjem ,hogy bántson , tudom hogy nem akarom többet ,hogy valaki lábbal tiporjon csam ,mert neki nem olyan az élete amilyennek ő azt szeretné .

2013. júl. 6. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:

4.-ik vagyok .

Hát bocsi hogy ezt megkérdezem de hány éves vagy ? nem rosszból meg semmi de egy ilyen "kapcsolat" egy már javában a felnőtt korban járó nőt is kikészítene lelkileg,érzelmileg :( sajnos tényleg az van hogy az ilyeneket a legnehezebb elfelejteni és ilyenkor valójában az a legjobb megoldás ha keresel egy nagyon bizalmas és közeli személyt aki ilyenkor a legnagyobb támaszod lehet (gondolom ezt te is tudod ) , az meg hogy szinte teljesen a lelkedbe tiport a megjegyzéseivel és a kritikáival meg tényleg azt támassza alá hogy egy önző fazzkalap (gondolom ez is leeset :P ) nem szeretném énsem folyton előhozni neked vagy ilyesmi de mint már előttem írták nagyon szomorú az ilyet olvasni :( főleg ha van aki nagyon közel áll hozzád és szintén ilyen helyzetben volt . ilyenkor csak azt tudom kívánni hogy valaki vele is játsza el amit ő pl. veled , mellesleg remélem arra nem is gondolsz hogy netán igaza lett volna dolgokban vagy ilyesmi .... :/

2013. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! akkor lesz ennek vége, amikor majd találkozol valakivel, aki majd megbecsül téged:) a te történeted sokban hasonlít az enyémhez én 3 évet fecséreltem el egy srácra és nem nyitottam mások felé...már bánom az egészet, bár annyiból nem, hogy végső elkeseredésemben elmentem bulizni és ott megismertem a mostani páromat:) már évek óta együtt vagyunk, szóval kitartás:) erre a bunkóra meg ne is gondolj, még azt sem érdemi meg;)
2013. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fitalan nő vagyok .


Hát igen majd ,ha lesz más aki tisztel és elfogad , szeret .


Az önértékelésem eléggé helyreállt (mióta távol tartom magam tőle és kiléptem a bűvköréből) , főképp ,hogy tudom és akkor is tudtam ,hogy sokmindent szánt szándékkal nem dicsért rajtam , pedig tetszett neki . Amúgy eléggé kritikus vagyok magammal szemben , de sokszor látom ,hogy megnéznek teheát azért mégis csinos vagyok .


Meg nagyon jól jött , mint egy mentőöv abból a szituációból egy régi ismerős . És szembesültem a saját hibáimmal ,amikről nem tudtam , amit pl . kritizált nálam , csak persze túlontúl felnagyította őket . Senki sem tökéletes , és persze mindjáunknak vannak hibáink , de azért nem olyan óriási dolgok ,hogy azt ne lehetne tolerálni . Na mindegy tudom,hogy nagyrészt csak a frusztráltság beszélt belőlle . Az a lényeg ,hogy nem hagyom már hogy megint úgy beszéljen meg viselkedjen velem . Mikor összefutunk véletlenül ,már másmilyen . Gondolom mert látja ,hogy nem hagyom már magam . Csak nehéz még mindíg , na mindegy ,majdcsak lesz valahogy .

2013. júl. 7. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!