Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemet most kezdő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemet most kezdő lányok mennyire randiznának egy 30 éves férfival?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
30-as jóképű, de csóró, vagy 30-as jóképű és pénzes, vagy 30-as ronda, csóró, és Gyakorizó?
2023. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezt itt kell kérdezned, tudod a választ.
2023. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem randiznának. Különösen a csóró egyetemisták.
2023. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Egyetértek mindkét válaszolóval. Novemberben leszek 30, a barátnőm 20 éves, másodéves egyetemista. Jóképű (magas, fiatal arcú), de csóró vagyok. Ha egyszerűen tényleg jól nézel ki, benne vagy a topban, akkor egész életedben fogsz tetszeni még 15-20 évvel fiatalabb csajoknak is. Nyilván felnőttekre gondolok már, nem arra, hogy 30 évesen tetszel a 10 éveseknek. Én ha elmegyek itthonról akármerre, akkor szoktam látni, hogy tényleg tetszem húsz körüli csajoknak, nem itt kell kérdeznem, hogy van-e esélyem náluk. Mozgok is ismerősi kör szintjén ilyen korúakkal is, nem valami ufók számomra.
2023. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
4-es, Te az élet császára vagy:D
2023. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Én most kezdem a mestert, a férjem meg 34. Nem értem a kérdést.

27N

2023. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Te mondjuk atipikus kezdő egyetemista vagy. A kezdő egyetemista tipikus esete, aki általános iskola után érettségit adó középiskolába megy, és onnan megy egyetemre kihagyás nélkül. Max kicsi kihagyás után. Tehát itt a kérdésem a 18-20 éves korosztályra vonatkozik. Bár én is egyetemista vagyok most újra, és járok egyetemi körökbe is, nappalin tanulok. Az érdekelne, hogy hosszú távút lehet-e kialakítani így kapcsolatot.
2023. szept. 23. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Viccelsz, nekik akkor kezdődik az élet. Tele az egyetem hozzájuk hasonló korú fiúkkal, akikkel egy hullámhosszon vannak, és akikkel el lehet hülyéskedni, vagy bulizni menni.

Aki meg felnőtt ferfire vágyik, azt pont nem az a típus vonzza, aki mellette ül az iskolapadban.


A 18 éves kornak is, meg a 30 éves kornak is megvannak a maga szépségei, te viszont mindkét korból a kellemetlent képviseled. (nem vagy már csélcsap fiatal, aki habzsolja az életet, ugyanakkor 30 éves felnőttként nem teremtettél még magadnak biztonságot, még csak most keresed a helyed)


A korban hozzád közelebb álló nők között nagyobb eséllyel találsz olyanra, aki megértő, ha amúgy látja benned a potenciált, és jól el tudod szórakoztatni.

2023. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt olyan időszak az életemben, amikor nagyon beragadtam. Most jó szakirányon végzek MSc.-t illetve informatikában dolgozom a tanulás mellett. Tehát lehetek gazdag később, sőt totál csóró most se vagyok, nem mindenki engedhet meg magának egyedül egy albérletet Budapesten, amit én meg tudok engedni. Igazából azt gondolom, hogy akikkel egy életszakaszban vagyok, az nem a korosztályom, nem a 18-20 éves egyetemet kezdő fiatal lányok, hanem a 23-25 éves korosztály, akiknek szintén 1-2 évünk van hátra a mesterszak elvégzéséig, mint ahogy most nekem.
2023. szept. 23. 21:55
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Én 24 vagyok, de én sem randiznek 30-as pasival.
2023. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!