Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha barátnőtöknek kicsi a szobája?

Figyelt kérdés
elég kicsi a szobám és tök kellemetlenül érzem magam, ha valaki jön hozzám (főleg ha fiú)
2010. okt. 17. 18:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, nekunk nem a meret szamit. Tenyleg. :)
2010. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem a szobám viszonylag nagy...Csak a bútor régi (még a dédnagyszüleimé volt) és egybe van egy szekrénysor.Na most az az egyik nagy falat elfoglalja.A konvektor nem mozgatható és a két ajtó miatt szintén nehét úgy elrendezni mindent,hogy jó legyen.

Ráadásul nekem egy személyes heverőm van,tehát még csak ki sem húzható:) Viszont nagyon kényelmes!;)


Én örülök annak,hogy van egy szobám,ami az enyém.Ahol nyugodtan lehetek.

Szerencsések vagyunk mi,akik azon aggodalmaskodunk,hogy vajon tetszik-e maj a fiúknak a szobánk.Mások azon aggódnak,hogy tudják újra kezdeni az életüket.Vagy hogy újra tudják-e még...:(

15/L

2010. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva kurvära nem izgat. Ha szeretek valakit akkor azt se bánom, h egy bungallóba lakik vazze.

19/F

2010. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó tetszett a válaszod :):):) 20 (L)
2010. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb probléma:)

21f

2010. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ma 19:38

;) (K)

2010. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
engem nagyon nem érdekelne. nem az a lényeg hogy mekkora a szobája. az én szobám is kicsi a 2 személyes ágy épp hogy csak elfér benne de bnőmet nem érdekli :)
2010. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!