Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de még nem éltem ki magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, tényleg, szerelmes vagyok belé, de sokszor érzem hogy kimaradt a tombolás korszakom az életemből, és ez hiányzik. Több mint 1 éve együtt vagyunk, rajta kívül volt még egy közel 3 éves kapcsolatom, de a jelenlegi páromat mindennél jobban szeretem. Nem, nem csaltam meg, nem is fogom, csak egyszerűen hiányoznak az egyéjszakás kavarások, az hogy kiéljem magam. 21 évesek vagyunk mindketten, barátnőmnek ezzel nincs problémája, mert a szingli évei alatt volt 3-4 egyéjszakása, meg tucatnyi emberrel smárolt, nekem viszont végig komoly kapcsolataim voltak. Nyílván mivel nagyon szeretem, nem akarom elhagyni azért hogy fűvél fával csinálhassam, de ennek a hiányát egyre jobban érzem. Mi a véleményetek? Mit lehet ezzel tenni?
2023. szept. 24. 07:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd a csajt, és komplett felejtsd el a komoly kapcsolatokat, amíg így gondolkodsz.

Még csak egy éve vagy vele, de már mindenkit dugnál, csak uralkodsz magadon. Idő kérdése, hogy mikor csalod meg. Ne tedd tönkre szegény csajt, inkább szakíts most.

Aztán ha kergetted a puncikat, majd gyere vissza sírni, hogy miért nincs egy rendes nő.

2023. szept. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elfogadod, hogy ez van. Nem olyan nagy szám egyébként, bár van egy feelingje, az tény. Ha amúgy minden stimmel, ezt engedd el.
2023. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan jó ám az össze-vissza kufirc, nem tudom megérteni sem miért vágynak rá egyes emberek..
2023. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Szakits, aztan eld ki magad. 25-30 evesen boven raer a szerelem
2023. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mit szólt ehhez a párod, amikor elmondtad? Mert ugye ha valakit ennyire szeretek, tisztelek, akkor megosztom vele az érzéseimet és a kapcsolatunkban felmerülő problémákat.
2023. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy ne ragadj benne a kapcsolatodban!

Sajnos én későn jöttem rá , és most iszom a levét 40 évesen.

Ezt senki nem tudja, de belül kínoz..

2023. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azereted.. ha 1 ev utan masra vagysz akkor ez nem olyan szeretet aminek no es ferfi kozott lennie kell.
2023. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes belé, ha az lennél a vele való szex untig elég lenne! Szeretheted mint te társat, de szerelmes nem vagy, maximum fellángolás vagy maga a szerelembe vagy, tehát szakíts és "éld ki" magadat.
2023. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az zavar, hogy neked nem volt egyéjszakás kalandok, avagy az, hogy neki volt és neked pedig nem?


Miért gondolod, hogy az egyéjszakás kaland jobb, mintha valakivel komoly párkapcsolatban élsz? Nem kapsz meg valamit jelenlegi párodtól, avagy mi hiányzik?

2023. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem erről van szó. Tényleg szerelmes vagyok, és nem égbe világba akarok szexelni, csak hiányzik az , hogy mondjuk megismerek egy lányt egy buliba, smárolunk, majd lefekszünk, és az élet megy tovább. És ez se folyamatosan hiányzik, csak néha rám tör. A kapcsolatunk nagyon jó, és ha hiszitek ha nem tényleg szerelmes vagyok belé. Egyszerűen csak amíg másoknak megvannak/megvoltak ezek, nekem hiányoznak az életemből. Lett volna alkalmam megcsalni bulikba, ráadásul részeg is voltam, de nem tettem, még más nőhöz hozzá sem értem. Ez okoz bennem fejtörést, de szakítani nem fogok vele, mert csodás társ és barátnő.
2023. szept. 24. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!