Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de még nem éltem ki magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, tényleg, szerelmes vagyok belé, de sokszor érzem hogy kimaradt a tombolás korszakom az életemből, és ez hiányzik. Több mint 1 éve együtt vagyunk, rajta kívül volt még egy közel 3 éves kapcsolatom, de a jelenlegi páromat mindennél jobban szeretem. Nem, nem csaltam meg, nem is fogom, csak egyszerűen hiányoznak az egyéjszakás kavarások, az hogy kiéljem magam. 21 évesek vagyunk mindketten, barátnőmnek ezzel nincs problémája, mert a szingli évei alatt volt 3-4 egyéjszakása, meg tucatnyi emberrel smárolt, nekem viszont végig komoly kapcsolataim voltak. Nyílván mivel nagyon szeretem, nem akarom elhagyni azért hogy fűvél fával csinálhassam, de ennek a hiányát egyre jobban érzem. Mi a véleményetek? Mit lehet ezzel tenni?
2023. szept. 24. 07:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10, nem muszáj mindent kipipálni a listán.

Nem baj, ha neked ez nem volt meg.

2023. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szerelmes belé! Ha az lennél eszedbe se jutna, hogy one night standeket akarj! Mi az hogy nem akarsz szakítani? Akkor megfogod csalni előbb utóbb! Akkor is azt fogod hajtogatni hogy szereted? :D


Hány éves vagy, 14? Éretlen vagy! Nem való neked (jelenleg) komoly párkapcsolat. Nincs ezzel gond, de az már probléma hogy bebeszéled magadnak milyen szerelmes vagy és LEGALÁBB érzelmileg fogod csalni a párod csak azért mert önző vagy.


'You can't have your cake and eat it (too)!'

2023. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem, hogy miért kell egy csomó ember DNS-t kóstolgatni. Annyira gusztustalan ennyi váladék..... Szagokról nem is beszélve.
2023. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi vagy te? Egy kandúr, aki ész nélkül meg akar hágni minden elé kerülő nőstényt? Vagy ember vagy, akinek a farkán kívül esze is van? Válassz!
2023. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Nem, nem csaltam meg, nem is fogom, csak egyszerűen hiányoznak az egyéjszakás kavarások, az hogy kiéljem magam."


Már hűtlen vagy hozzá, hiszen más lányokkal akarsz létesíteni szexuális kapcsolatokat.



"Nyílván mivel nagyon szeretem, nem akarom elhagyni azért hogy fűvél fával csinálhassam, de ennek a hiányát egyre jobban érzem."


Azért nem akarod elhagyni, mert fix pontot jelent minden téren, de fizikailag is hűtlen leszel hozzá, ha nem szakítasz vele.


Ha tényleg szereted, tiszteled, mint embert akkor elengeded a kezeit. Ha nem teszed meg mint írtam teljes egészében félre fogsz lépni és az azt jelenti hogy nem szereted, tiszteled őt. Képzeld el fordított esetben az egész szitut: Neked jólesne, ha a párod akibe szerelmes vagy megcsalna? Ugye, hogy nem? Akkor aszerint cselekedj: Szakíts.



Szívesen. (:

2023. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!