Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jár egy ilyen férfi fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár egy ilyen férfi fejében?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel ilyen "barátság extrákkal" típusú kapcsolatban vagyok, heti 1-2x találkozunk, barátnak nem nevezném, de tök jókat szoktunk beszélgetni, szeretem ezeket az alkalmakat ebből a szempontból is.

1. Amint megtudta, hogy térdproblémám van és kell nekem egy bicikli, egyből közölte, hogy van neki egy, amit nem használ, kölcsönadja.

2. Folyamatosan könyveket ad nekem kölcsön olvasni. Rengeteget mesél ezekről a könyvekről.

3. A mai nap a találkozónk előtt írt, hogy menjek először hozzá, utána bemehetnénk a városba fagyizni vagy kávézni, amiből végül egy vacsora lett. Amikor fizettünk volna egyből mondta, hogy ő fizet.

Az ötlet, hogy csináljunk valamit közösen, eléggé fura volt nekem, mert általában valamelyikünknél töltünk el pár órát. Nyilván nő vagyok és túlkomplikálok mindent, de magamból kiindulva,olyan emberrel akarok valamit csinálni, akivel jól érzem magam és nyilván magamból kiindulva nem hívok meg mindenkit egy vacsorára... Viszont az étteremben a beszélgetés pl sokkal akadozóbb volt, mint mondjuk ha csak kettesben vagyunk. Nem tudom, higy érthető e a szituáció. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ezekről férfi aggyal mit gondoltok?


2023. szept. 24. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mivel ketten voltatok, neki is leesett hogy akadozik a beszélgetés :D Nehéz nem észrevenni a szüneteket, erőltetett témákat
2023. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A barátnője vagy. Ha esze van erről nem beszél vele, mert te másképp gondolod.
2023. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Ezt csak ő fogja tudni megmondani.


Ez jelenleg egy szexkapcsolatnak tűnik.

2023. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

"Nyilván nő vagyok és túlkomplikálok mindent"


Nem, Kata vagy, és hülye pitsa, ezért komplikálod túl a dolgokat. A normális nőket hagyd ki ebből.

2023. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es, sajnállak, amiért egy ilyen megkeseredett ember vagy, hogy ismeretlenül ilyet írsz. Mindenkinek lehet rossz, van, aki belesüpped és megkeseredik ( lásd te) és van, aki a legjobbat próbálja kihozni a helyzetéből.
2023. szept. 24. 20:11
 6/17 anonim ***** válasza:
Ő is tudja, hogy nem jártok és “csak fwb” mert nekem nem úgy tűnik. Ez téged most zavar vagy mi a bajod egyébként? 👀
2023. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy vagy az van, hogy ő azt hiszi jártok, vagy épp ellenkezőleg, a programokkal próbálja kevésbé kínossá tenni azt, hogy ez csak szex, és még csak nem is annyira baráti a kapcsolat.


Kérdező, melyiket érzed valószínűbbnek?



A jövőre vonatkozóan merült fel téma bármikor? Házasság, gyerekvállalás?

2023. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, jó pár barátsággal extrákkal „kapcsolatom” volt már, és jelenleg is van. Nem igazán értelek. Ha valakivel ilyen viszonyban vagy, akkor nemcsak szexeltek, hanem beszélgettek is bővebben, programokat csináltok stb. Mi a gond? Vacsorázni én is voltam már partnerrel, ha segítség kell valamelyikünknek, a másik segít a lehetőségeihez mérten. Mi a kérdés tulajdonképpen? Neked ez sok, vagy esetleg pont az van, hogy abban reménykedsz, hogy hátha párkapcsolat lesz belőle?
2023. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Általánosságban már merültek fel ilyen témák is, de bármiről beszélgetünk.

Gond nincsen, sem reménykedés, szimplán csak nem olyan felszínes ember vagyok, mint sokan és engem tényleg érdekelnek az emberek, ki miért milyen, minden embert szeretnék megérteni, ezért is érdekelnek vélemények, hogy ki mit lát, mit gondol, mennyi vélemény vetődik fel. Tök érdekesnek tartom, ha egy szituációt több ember pl másképp véleményez.Ez nem több és nem is kevesebb.

2023. szept. 24. 20:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi csak tippelni tudunk itt.


Mennyi idősek vagytok? Csak amiatt kérdezem, mert egy jókora korkülönbség esetén szerintem kisebb az esélye annak, hogy bármi komolyabb kialakulhasson.

2023. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!