Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi főnököm azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi főnököm azt mondta, költözzek ki a közös irodánkból, melyben ketten voltunk, mert hogy én egy vonzó nő vagyok, akkor mi történhetett a fejében?

Figyelt kérdés
Kérdeztem, hogy másnak lesz szüksége az asztalomra, de azt mondta, nem. Meg annyit, hogy napi 9 órát vagyunk kettesben, és lassan jobban ismerjük egymást, mint a feleségével, és ezen most változtatunk. Lehet, hogy a felesége kérte ezt? Történt már ilyesmi veletek? Nem kezdtem ki vele, vagy hasonlók, csak sokat beszélgetünk, egy egy ruhámat megdicsérte, hogy csinos vagyok, de ennyi. A világon semmi nem történt köztünk. Ez ????

2023. máj. 14. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Mit érdekelne engem. Lenne egy jó kis magánszférám másik orodában az tök jó!:)

En korábban a csopvezzel voltam egy irodában, mert nem volt másik szabad hely, de mióta .egürült egy másik irodq mert elmenz egy kollega éa én megkaptam hát boldogan költöztem be!:)


Amig nem molesztálnak addig úgy görcsöl meg azon görcsölnek a férfiak amin akarnak munkahelyen. Csak engem kíméljenek meg. Ne zaklasson ne molesztáljon ne éljen vissza azzal ha elutasítom hogy akkor kirúg meg ilyenek.

Borzasztó gyökerek tudnak lenni!

2023. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy jobb a békesség otthon 😃

Hová mész utána? Lesz saját iroda vagy vmi közösbe tesz?

2023. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Közösbe, valaki kilép és a helyére.
2023. máj. 14. 14:23
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Néha én is ezt érzem, hogy nem kéne bejárnom az irodába, mert elcsábulok... pl. ha itthon maradtam volna tavaly, akkor nem fekszem le a kolléganőmmel idén.
2023. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4.ez most vicc, vagy komoly?
2023. máj. 14. 14:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érezd jól magad majd! Az kisugárzik!:)
2023. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Csak nem el akartad csábítani a főnököt? :D
2023. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem amúgy, azért nem értem. Én a fiatalokra bukom, van is crashom.
2023. máj. 14. 14:49
 9/17 A kérdező kommentje:
Crushom
2023. máj. 14. 14:50
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Agyu szinted egy 14 éves kis lánye. "Crush" meg a jó isten faxa az !
2023. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!