Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jár egy ilyen férfi fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár egy ilyen férfi fejében?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel ilyen "barátság extrákkal" típusú kapcsolatban vagyok, heti 1-2x találkozunk, barátnak nem nevezném, de tök jókat szoktunk beszélgetni, szeretem ezeket az alkalmakat ebből a szempontból is.

1. Amint megtudta, hogy térdproblémám van és kell nekem egy bicikli, egyből közölte, hogy van neki egy, amit nem használ, kölcsönadja.

2. Folyamatosan könyveket ad nekem kölcsön olvasni. Rengeteget mesél ezekről a könyvekről.

3. A mai nap a találkozónk előtt írt, hogy menjek először hozzá, utána bemehetnénk a városba fagyizni vagy kávézni, amiből végül egy vacsora lett. Amikor fizettünk volna egyből mondta, hogy ő fizet.

Az ötlet, hogy csináljunk valamit közösen, eléggé fura volt nekem, mert általában valamelyikünknél töltünk el pár órát. Nyilván nő vagyok és túlkomplikálok mindent, de magamból kiindulva,olyan emberrel akarok valamit csinálni, akivel jól érzem magam és nyilván magamból kiindulva nem hívok meg mindenkit egy vacsorára... Viszont az étteremben a beszélgetés pl sokkal akadozóbb volt, mint mondjuk ha csak kettesben vagyunk. Nem tudom, higy érthető e a szituáció. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ezekről férfi aggyal mit gondoltok?


2023. szept. 24. 19:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
29 - 32
2023. szept. 24. 20:43
 12/17 anonim ***** válasza:

Én tökre értem miért gondolod túl:D én is túlgondolom azt ami érdekel és azt ami máshogy történik, mint ahogy szerinted normális lenne.


Gondolom arról van szó, hogy a te fejedben él egy elképzelés arról, hogy ennek hogyan is kellene kinéznie, de mondjuk nem teljesen olyan.


Szerintem az a legegyszerűbb (ha ez még nem történt meg), hogy ha letisztázzátok a határokat, mi fér bele és mi nem. Így mindenkinek tiszta.

2023. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi jár a férfi fejében?


Pénz

Pina

Hatalom

2023. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező 'friends with benefits' fajta kapcsolatban vagytok. Oda tartozik az, hogy programoztok együtt, megismeritek egymás barátait! Még néhány szexkapcsolatban is a két fél eljár ide-oda, ajándékokat ad egymásnak. Nem érthető miért magyarázol a viselkedése mögé többet.
2023. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem magyarázok semmit a viselkedése mögé, feltettem egy kérdést.

Ez az egyetlen ilyen jellegű "kapcsolatom" ergo sok tapasztalatom nincs benne, hogy hogy szokott ez lenni.

Gondoltam ilyen esetben praktikus lehet az oldal, ahol esetleg több tapasztalattal rendelkező ember tud válaszolni.

Nem tudom miért nem lehet egy egyszerű választ adni, anélkül, hogy az ember oda ne szúrjon, hogy ugyan miért gondolok bele olyat, ami nincs.

2023. szept. 26. 16:28
 16/17 anonim ***** válasza:
De ebben az esetben csak maga az adott férfi tud választ adni erre, mi nem érthető ezen?
2023. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nőként írok ha akadozik a beszélgetés nekem ez azt jelenti,h zavarban van.

#3 as miért lenne csak szexkapcsolat?? amúgy a kérdésben 1 szó volt csak szexről hogy barátság extrákkal.A többi arról szólt h programok,+ segítőkész pasija van

2023. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!