Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A regi szerelmemrol kiderult,h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A regi szerelmemrol kiderult,hogy (lany letere) a lanyokat szereti. Eleg erdekesen fogadtam a hirt. Ti hogy reagalnatok erre?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Miért zavar, ha már ex?
2023. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha szoros volt a viszonyunk annyira nem lepne meg

Nem tűnt fel hogy nem vonzodik hozzád?

2023. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Full mindegy.
2023. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha már nem szereted, miért fontos infó ez?


Én ugyan csak biszex vagyok, és bizony volt olyan férfi az életemben, akit ez rosszul érintett. Gondolom az egóját bántotta..

2023. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
4. Egóját... Gondolkozz el ezen egy kicsit: biztos, hogy az egóját? Szerintem meg attól félt, hogy nem leszel mellette hűséges. Mert aki biszex, az bizony néha megkíván mást is (azért hívják annak...). Ehhez hogy jön az ember egója? Vagy nálad a hűség mint olyan az egó kérdése? Nem egy alapvető dolog egy kapcsolatban?
2023. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

5. Tehát csak a biszexek kívánhatnak meg mást, a heterók nem?


Fogalmad sincs, miről beszélsz😂😂😂

2023. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
6. "mást" alatt én azt értem, hogy az azonos nemű nemiszervét, nem az ellenkező nemű párjáét. Úgy mást, így már érted? Nekem nincs fogalmam? Szerintem meg neked nincs!
2023. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
6. Vagy szándékosan nem akarod érteni. A biszex azért biszex, mert néha MÁST, érted, a saját nemét is megkívánja, nem csak a párját. Különben miért lenne biszex, vagy miben nyilvánulna meg? Hogy gondolatban a saját nemével fantáziál? De hát az is lényegében megcsalás, vagy annak veheti a fél. Persze biztos van, aki ezzel együtt tud élni, ízlések és pofonok. Csak szerintem ez nem egó kérdés.
2023. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted nincs olyan hetero férfi, akit kifejezetten izgatna, és nem árulásként élné meg, ha néha azonos neművel is vagyok? Szerintem a legfontosabb dolog az őszinteség. Olyan párt fogok választani, akit nem fog zavarni a nemi identitásom.
2023. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9. Biztos vannak. Szerintem az a legjobb, ha az ember őszinte lehet a kapcsolatban. Sok sikert hozzá!
2023. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!