Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbbször nem jelzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbbször nem jelzem párkapcsolatban a nemtetszésem, igényeim stb. Attól való félelmemben, hogy ha elmondom ezeket, a szerelmem el fog hagyni. Szerintetek ez jogos félelem?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 19:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
Azért fog elhagyni, hogy egy érzéketlen buta bábu vagy.
2023. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Miért gondolod ezt rólam? Lehet, hogy az vagyok.
2023. ápr. 18. 19:59
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Én is ebben szenvedtem nagyon sokáig. Nem volt az egyik szülőd nárcisztikus? Csak mert, nekem anyum az és bármikor konfliktus volt kiskoromban, mindig az lett belőle, hogy én egy hülye kva vagyok…na, olyankor lesz konfliktuskerülő az ember. De ezen lehet dolgozni, most már én is sokkal jobban kommunikálom, ha valami zavar, mert 1. lehet csak én gondolom túl, 2. lehet jogos és jobb minél előbb tisztázni, minek rabolni a saját időnket.
2023. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem azért van veled párkapcsolatban, vagy fordítva, hogy akkor egy rossz szót ne szólj, ne fejezd ki vágyaid, igényeid. Mi vagy te szexrabszolga, prosti? De komolyan kérdezem.

Ez olyan szint körülbelül, amiről te írsz.

Ha elhagy, azért fog, mert bólogatós kiskutya plüssmaci vagy, megunja, hogy nincs saját véleményed, hogy határozatlan vagy. Egy párkapcsolat kompromisszumról, toleranciáról, őszinteségről, bizalomról is szól. Megfelelési kényszernek semmi keresnivalója nincs benne és annak sem, hogy önszántadból, azért mert félsz, hogy otthagy alárendelt, megalázó szerepet vállaltál be. Egy toxikus, egészségtelen kapcsolatban vagy.

2023. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kellene jelezned, hogy kiderüljön, te is az ő szerelme vagy, vagy csak ő a te szerelmed.
2023. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó hozzáállás. Neki is-, neked is lehetnek érzéseid, kívánságaid, így igen: mond ki feléje mit szeretnél/nem szeretnél. Az egyenrangú kkapcsolatok a jók. Ettől még nem fog/nem szabad, hogy elhagyjon.
2023. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy a szüleim nárcisztikusok-e, mikor gyerek voltam, még nem használtak ilyen szakkifejezéseket, nem folyt a csapból is az önfejlesztő irodalom, és pszichológushoz se jártak a szüleim és én se. Azóta én már persze igen, és hogy én nárcisztikus vagyok, az biztos. 15 hónapja. Már nem azóta vagyok nárcisztikus, hanem azóta van róla diagnózisom.
2023. ápr. 18. 20:06
 8/32 A kérdező kommentje:

"Mi vagy te szexrabszolga, prosti? De komolyan kérdezem.


Ez olyan szint körülbelül, amiről te írsz." Igen, lehet, hogy az vagyok. De hogy egy érzelmi nyomoronc és társfüggő, az egészen biztos. Fentebb írtam, hogy nárcisztikus is. De szerintem mindez nem annyira fontos most. Hanem amit a nyitóban kérdeztem. De persze lehet, hogy az a fontos, amit te kérdezel.

2023. ápr. 18. 20:08
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Csakis saját magadat tudod ebben fejleszteni. Zavar valami, nem tetszik, erőszakold rá magad, hogy kimond. Eleinte nehéz, idővel egyre könnyebb lesz.
2023. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
7, a nárcisztikusnak a teljes világa önmaga körül forog. Milyen nárcisztikus az aki saját igényeit szóba sem hozza? Keversz valamit, ha csak nem a pasid "diagnosztizált".
2023. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!