Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha még mindig nem tudtam kiheverni az első szerelmemet és még mindig eszembe jut?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtti történet: közös baráti társaságban ismerkedtünk meg. Nagyon szépen indult az egész, tényleg már túl szép volt, hogy igaz legyen, egy álom volt az a pasi. Életemben először voltam szerelmes, és életemben először volt önbizalmam, földön túli boldogságot éreztem. Aztán kiderültek a dolgok: osszejött a hátam mögött az exével, plusz mellettem még másokkal is kavart, amik utólag derültek ki (2 lányt tartott még talonban mellettem, plusz az exét, akivel még azóta is együtt vannak, bár eléggé gázak).

Engem ez akkor nagyon összetört, újra bezártam, szorongani kezdtem, égettem magam, stb. Érettségi előtt volt ez az egész, azt is jól elcsesztem, csak feküdtem érettségi szünetben is. 1 év kellett, hogy talpra álljak, és nekem az edzés hozta meg a mentális egészséget is, de helyre jönni sose tudtam azóta se (önbizalmam nuku).


Azóta eltelt öt év, de még mindig nem bírom kiverni a fejemből, pedig megszakítottam minden kapcsolatot vele, letiltottam mindenhonnan, gyűlölöm, és azt is gyűlölöm, hogy azóta olyan érzelmeket senki nem bírt kiváltani belőlem. Pedig tudom, hogy full kamu volt ez az egész, és valószínűleg már a nevemet se tudja a csávó.

5 év alatt 2 parkapcsolatom volt: az egyik fél évig tartott, a második pedig most lesz nemsokára 3 éve. Szeretem őt, tényleg, de valahogy vele se érzem azt a mindent elsöprő szerelmet.


Ez már beteges, hogy letiltottam mindenhonnan, nem is léptem a profiljára, 5 év alatt max 4-5x láttam, és még mindig nem bírom kiverni a fejemből.


2023. máj. 14. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit akkor éreztél, az nem szerelem volt, hanem rajongás és fellángolás. Azért volt “minden elsopro”, mert véletlen sem az eszedre hallgattál közben, nem volt egészséges az egész kapcsolat. Mivel most valószínűleg egy érzelmileg stabil kapcsolatban vagy, nem fogod azt érezni, hogy rezeg alattad a léc, ezért nem érzed olyan hevesnek.

Menj el pszicholgushoz, mert ha ennyi idő után nem tudtad ezt egyedül feldolgozni, akkor a továbbiakban sem leszel képes rá.

Egy tökéletes ember és kapcsolat képet elteted magadban, ráadásul akkor volt onbizalmad, ami azóta sincs. Szerintem az akkori ened hiányzik, úgyhogy tényleg menj el egy pszicholgushoz, ő segíthet az önbizalom növelésben és így a tovabblepesben is.

2023. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél egy felfújható Antonio Banderas szexbabát, hátha beleszeretsz, és akkor legalább nem egy valós férfiról fogsz fantáziálni a szerencsétlen béta pasikád mellett.


Vagy keress fel egy pszichológust a problémával.

2023. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedsz vagy szakember. Te döntésed.
2023. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!