Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A helyesírás mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyesírás mennyire zavar ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki elhívott túrázni. Még nincs az időpont fixálva, nem találkoztunk még. Egyelőre csak néhány üzenetet váltottunk. A helyesírása elég rossz. Nem borzasztó, de amikor ilyet ír például, hogy "tellik", akkor a hideg futkos rajtam. Nem kell, hogy tökéletesen helyesen írjon, én sem vagyok tökéletes, de az ilyen alapdolgok nagyon zavarnak.

Persze tudom, hogy ettől függetlenül lehet nagyon normális, rendes, tájékozott ember.

Ha voltál hasonló ismerkedési szituációban, mi lett belőle? Túl tudtál lépni ezen?


2023. szept. 26. 07:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem biztos, hogy menne, szóval megértelek. Alacsony értelmi képességre utal, hiába nem ostoba az illető, mégis rohadt zavaró tud lenni.
2023. szept. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%

1.

Nem jelent semmit ugyanis derült már ki pasiról, hogy helyesírás javított használ ex csajom mondta xd.

2.

Az exem simán túl lépett ezen a problémán és a farok dimenziói jobban izgatták.

2023. szept. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Engem zavar nagyon. Tiniként sokat lógtam a chat.hu-n és őszintén szólva, akinek a nickje kisbetűvel kezdődött arra rá se írtam és hiába írt rám nem beszélgettem vele ha a mondatait nem nagybetűvel kezdte, vagy helytelenül írta a mondandóját. Természetesen nem lehet minden szót hibátlanul leírni, mert autokorrekt, vagy félrepötyögés történik, de amikor majdnem mindenegyes mondatában valakinek hiba van, esetleg tőmondatokban ír & válaszol az arra utal, hogy a szókincse és a nyelvtani része kifogásolható így nincs közünk egymáshoz...
2023. szept. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a "vállástól is a falnak megyek. Képtelenek leírni normálisan.
2023. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavar.

Lassan már bármilyen platformon kijavítok bárkit, annyira dühít, hogy így lecsúszott a színvonal és egyesek nem szégyenlik, hogy a saját anyanyelvükhöz is ostobák. Ahelyett, hogy elkussolnának, még védekeznek, hogy ők nem magyartanárok…🤦🏻‍♀️

Tudnék mesélni, évekkel ezelőtt hány pasast osztottam ki emiatt társkeresőn.

2023. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha vki olyanokat ír hogy "teccel", vagy "lessz", vagy "aszt", helyből esélytelen.


A többi még nem lesz helyből dobva aki nem tud írni, de a fentiek esetén "kapa" egyből.

2023. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavarna, ha valaki az anyanyelvén nem tud helyesen írni, alacsony intelligenciára, igénytelenségre vall.


Időnkénti elírás viszont nem zavar.

2023. szept. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Muszály helyesen írnia, különben kijavítom, hogy az "j".
2023. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkedem online, de eleve zavar, ha valaki nem tud helyesen írni. Ugyanígy beszédben is zavar, ha helytelenül beszél. Sajnos egyre több az ilyen, akár hivatalos médiában is.
2023. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%
Vagy a tájszólása megjelenik az írásban. 🤷‍♂️
2023. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!