Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatlanság, féltékenysé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlanság, féltékenység, veszekedés. Hogyan lehetne kilábalni ebből?

Figyelt kérdés

Elég későn lett párkapcsolatom, az első nekem mindenben. Neki már voltak párkapcsolatai természetesen. Ez eléggé kiütközik, hogy ő sokkal jobban kezel bizonyos helyzeteket, mint én, aki először van párkapcsolatban, és most esek át azokon a dolgokon, amin más 16 év kora körül. Elég gyerekesen élem meg a veszekedéseket, mert mindig elsírom magam, a szóbeli kommunikációmon pedig van mit javítani, szóban nem tudom magam jól kifejezni (főleg a sírás miatt), de ezen dolgozom.


Van egy nő, aki a páromtól 11 évvel idősebb, és szerelmes a páromba (tudom, de nem akarom leírni, hogy honnan és hogyan tudtam meg), ő a párom nem vérszerinti rokona. Elmondtam neki ezt, eleinte nem hitte el, majd egy családtagja elmondta, hogy miket mondott az a nő, és félig meddig elhiszi most már, de a távolságot nem akarja tartani (pl.: összekócolja a haját, kint sétálnak a kertben, stb.), ami engem nagyon idegesít. Emiatt sokszor van vitánk, veszekedünk. Sokszor nem tudom hova tenni azt a nőt, mert kedves, udvarias, tisztelettudó, mindenkihez van egy jó szava, a párom családja kedveli, és elmondása alapján nem tett a párom felé egy lépést sem, de valahogy mégis rossz érzésem van.


A párom szerint nincs helye féltékenykedésnek egy kapcsolatban, de ezzel a viselkedessel felbátoríthatja a nőt, bennem meg a féltékenységet.


2023. szept. 27. 15:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az első még oké kategória, ha javítottok rajta, a második, mármint a tesód azért eléggé tiszteletlen és csúnya szájú. Hiába nektek ez vicc, de nem az, hanem a butaság és udvariatlanság netovábbja. Ha többször is elengedi magát, vagy akár te káromkodást illetően jogosan unja meg, hogy le van hordva meg még az anyukája is. Téged nem zavarna, hogy azért szakítana veled, mert a tesód irritálja és te nem szólsz semmit, arra hogy le qrva anyádat? A spicces eset sem kis piskóta, akármi bajod lehetett volna és mivel társaságban történt lenézetted magad. Bakker csodálkozom, hogy tűr neked ezidáig. Úgy tűnik szeret téged, de ha folytatod az idétlen viselkedést féltékenységet beleértve ne lepődj meg, hogy elengedi kezeid. Igazság szerint meg ne haragudj rám, de full suttyó szintet hoztál. Még barátnak se kellenél, nemhogy partnernek. Változtass, mert hoppon maradsz! Ez mellesleg a tanácsom.
2023. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, ha én megtudnám, hogy bejövök valakinek, sőt mi több szerelmes belém úgy, hogy van párom, akkor tartanám vele a három lépés távolságot. Engem ez bánt, hogy úgy tesz, mintha mi se történt volna."


Évek óta, lehet gyerekkora óta ismeri, rokonja, nem tett olyan lépéseket, amelyek miatt te arra következthetnél, hogy a nő tetszik neki, járna vele, szexelne vele.

Mit takar nálad a három lépés távolság? Hogy rá se nézzen, szóljon hozzá, ha családi eseményeken futnak össze, vagy hogy ne érjen hozzá? Mégha a derekát is fogná meg, vagy az arcát simította volna meg sem egyértelműen azt sugallja hogy mint nő az esete. A párod rákérdezett a nőnél, hogy igazat állítótattok-e? Ha nem tette, akkor úgy tesz mintha nem is tudna róla és több mint valószínű hogy sohasem viselkedett vele kétértelműen, ennek hatására a nő soha nem kezdeményezett nála és tudatlan volt a párod. Nem a nő osztotta meg vele az érzéseit, titkolta és mint a másik rokon, mint a te részedről gusztustalan dolog volt ezt elmondani a partnerednek. Egyáltalán nem kellett volna róla tudnia, neked csendes szemlélődőnek kellett volna maradnod, saját magadnak baltáztat el az egész sztorit.

2023. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#11 azért ennyire sznobnak nem kell lenni.

Az az ablakos eset nem az egész családja előtt történt, csak ő látta meg az én barátnőm.

2023. szept. 27. 20:57
 14/18 anonim ***** válasza:

Sznob? Köszi a bókot. 🤗

Bizonyos szinten lejárattad magadat a párod szemében hiába nem tetszik, nemhiába tört ki a balhé azon kívül hogy megijedt.

Senkire nem mondom hogy qrva anyádat, mert illetlenség, primitív emberek szó használata. Az csak hab a tortán hogy szerintettek vicc kategória. Normális, értelmes, bölcs ember ilyesmit nem ejt ki a száján, nagyon sértő.

Megjegyzésként hozzáfűzöm, hogy te nem(csak) tapasztalatlan vagy, hanem IQ&EQ bajnok is. De ha akarsz rajta változtatni lehetséges. Rajtad múlik egyedül.🙃

2023. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14 Ilyen karótnyelt lehet. Én megértem ha valaki érzelmeket tanúsít. A passzív agresszív sokszor károsabb. A kiakadt állapotban hülyeségeket beszélő egyed kijelentéseit aki komolyan veszi, az direkt erre kereste az alkalmat. Ezen kívül inkább nyugodt testbeszéddel mondjanak cifrát, mint valaki lila fejjel sziszegjen, az ijesztőbb.
2023. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok a karótnyelt azért, hogy nem sértem meg más anyukáját? Senki nem mondta hogy káromkodni az emberek nem szoktak, de különbség hogy azt mondod hogy a fenébe, francba, azt a qrva, b+ vagy súlyosabbak hangzanak el. Egyáltalán nem vicces, hogy a párom testvére, a leendő sógornőm anyukám qrvázza le.

Kicsoda passzív-agresszív, a párja, amikor a kérdező fogyatékos majomnak (meg még ki tudja minek nevezte?), vagy csak úgy általában érted? Igen, rosszabb, különösen ha mellé még manipulál is, gázlángol. Az is érthető talán , hogy részeg állapotban valaki ki akar mászni az ablakon, vagy lehányja a másikat. De becsicsentve furcsa. Igaz mindkettő felelőtlenség és el lehet nézni, mint amire sor került. Sőt még a káromkodás is, viszont a folyamatos féltékenység, bizalmatlanság csak nyom a latba affelé, hogy zátonyra fusson a kapcsolat. Ezért írtam, hogy az jelent a kérdezőnek megkérdőjelezhető ugyanis hiányosságai vannak, amelyek nemcsak a tapasztalatlanságából fakadnak, hanem az intelligencia és érzelmi intelligencia területén is megmutatkoznak. Lehet fejlődni magasabb szintre, de az hátráltatni fogja, amit most művel. Persze könnyebb azt írni, hogy én vagyok a sznob és karótnyelt holott a jó szándék vezérelt.

2023. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
(A kérdező attitűdje meg?-ezhető*)
2023. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16 Bocsánat, ebből a kommentből kiderült hogy te nem is vagy sznob. Szerintem karótnyelt se vagy a 16 alapján. Látod azt írtam hogy lehet, de akkor inkább nem.

Onnan gondoltam hogy a sznobot bóknak vetted, de akkor az csak poén(irónia) volt.

2023. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!