Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van kettejük között szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van kettejük között szerintetek? Tényleg csak barátság?

Figyelt kérdés

Egy kolléganőm nagyon megtetszett, közeledtem felé de finoman jelezte, hogy nem, így csak simán beszélgetünk, hülyéskedünk, de semmi flört. Vendéglátásban dolgozunk, én szakács, ő beülös-iszogatós részen pultos. Kisvárosban lakunk, fix törzsvendégeink is vannak, akikkel jól ismerjük egymást. Észrevettem, hogy a kolléganőm (legyen Liza) és az egyik törzsvendég között meglehetősen jó kapcsolat alakult ki. Oké de a férfi (legyen Pista) jóval idősebb, 50 körüli, és nős. Régóta ismerem, normális fazonnak gondoltam, nem vedelni járt hozzánk, inkább kávé és egy kis beszélgetés. Azt hallottam mástól, hogy gondok vannak otthon a nejével. Pista egy ideje csak akkor jön, ha Liza dolgozik. Ott ül a pultnál Liza közelében, beszélgetnek, röhögnek, ha Lizának dolga van akkor csak nézi. Már más törzsvendégek elkezdték heccelni Pistát Lizával, de elhessegeti, "ők csak barátok". De én látom hogy zavarba jön ilyenkor. Vagy csak a feltételezés miatt? Liza a lánya lehetne, 28 éves. Lizánál bepróbálkoztam még egyszer finoman, de hárít. Nincs senkije elvileg.

Még egy gyanús dolog: Liza múlt héten kivett pár nap szabadságot. Azt már írtam, hogy ha Liza dolgozik, aznap Pista mindig jön, szokta is őt kérdezni a beosztásáról, vagy ír neki (szoktam látni). Amíg Liza nyaralt valahol belföldön, addig Pista egyszer sem jelent meg, de amikor a főnökünk hívogatta, hogy ugorjon be egy hirtelen összejövetelre a többi törzsvendéggel, sosem vette fel a telefont. Mi van ha együtt voltak végig??

Aztán Liza jött a héten dolgozni. Pista is ugyanúgy megjelenik, de nem mondanak semmit. Ugyanúgy ott ül a közelében órákig, hol beszélgetnek, hol komolyan suttognak, sokszor összenéznek. Akárhányszor abba a térbe kimegyek,ezt látom.

Szerintetek van valami köztük vagy csak túl féltékeny vagyok?

32F



2023. aug. 23. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Ez csak barátság, csak túl féltékeny vagy.
Ez több, mint barátság.
13 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"finoman jelezte, hogy nem"

Na ettől a ponttól kezdve az égvilágon semmi közöd nincs ahhoz, hogy kivel mikor hol és mit csinál.

2023. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet köztük. Ennyiből senki meg nem mondja tutira hogy mi a valós helyzet. Az is egy lehetséges verzió, hogy viszonyuk van. De ez ugye az ő döntésük (magánügy), majd ők viselik a következményét (ha esetleg kiderül).

Ha téged elutasított a nő, annyit tudsz tenni, hogy tudomásul veszed és békén hagyod.

2023. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy mi van közöttük, ez az ő dolguk, felnőtt emberek.

Te sose fogsz Lizának kelleni, most is az egyedüllétet választotta helyetted. Innentől kezdve meg tök mindegy van-e valakije vagy nincs.

2023. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Liza nem mesterseges intelligencia, ember. Erez es nem erez dolgokat. Irantad nem erez. Pista irant valamit biztosan. Ez a valami barmi lehet. Szerelemben, vonzalomban 30 ev sem akadaly, csak a nem tetszes, nem vonzodas az. Lehet, hogy csak szimpatiat erez, lehet, hogy tobbet, de ez nincs osszefuggesben azzal, hogy irantad nem erez.
2023. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És szerintetek az normális, hogy egy nős férfival ennyire barátkozik?
2023. aug. 23. 12:38
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt nő, ráadásul egyedülálló...azt csinál, ami neki belefér és azzal, akivel jól esik.
2023. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Pff az oreg trottyos fax kö néki.. a rosebbit ! Pista penzes lehet.
2023. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez a sztori full ugyan az amit egy pár hete hónapja kiírt a feleség.


Erős a gyanúm hogy itt nincs 32 éves szakácsfiú, hanem az 50es feleség írta a nevében, hogy megbizonyosodjon hogy mi van a pultos csajszi és a férj között...


Akkor ismét leírom. Igen van köztük vonzalom tutira. Hogy szex van-e? Ezt csak ők tudják.

2023. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nekem is az a sztori ugrott be 8-as rögtön.


Kérdező emlékszem nagyon sok választ kaptál és majdnem mindenki egyetértett, hogy MINIMUM érzelmileg csal a párod.


U.I.Légyszi másold be azt a bizonyos másik kérdésed.

2023. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2023. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!