Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Melyik ezen esetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Melyik ezen esetekben, mit reagálnál?

Figyelt kérdés

Jó pasi, párszor randiztatok, de még nem voltál nála, most viszont fel kell/akarsz menni hozzá, mert beteg lett vagy meg akarod lepni, vagy adni akarsz neki valamit, a lényeg, hogy tudod hol lakik és becsengetsz a lakásába/házába.

Az ajtó nyílik, és ott áll:


A.: [link]


B.: [link]


C.: [link]


D.: [link]


E.: Ő nem a pasid! [link]


2023. szept. 27. 20:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A címet átírta ez a fos tablet, remélem a linkek működnek, ha nem, akkor bocsi! :(
2023. szept. 27. 20:59
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Még milyen variációkat tartogatsz? Kicsit már uncsi.
2023. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. Neked kötelező kommentelni? Ha igen, mert ez a munkád, akkor mondj fel, vagy nyelj!
2023. szept. 27. 21:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A: "Viszlát!"

B: "De szép feleséged van, milyen kár, hogy hűtlen szemétláda vagy hozzá!"

C: "De cuki gyereked van, hány éves, hogy hívják?"

D: "Hány hónapos a párod, kislány vagy kisfiú lesz?"


Kb. így, de valószínű hogy a társát tudatnám kivel van együtt. :)))

2023. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
E: "Biszex vagy,meleg? Barátod, párod?"
2023. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
#3, neked kötelező ilyen ökörségeket kiírni naponta 3x?
2023. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6. Hiszed vagy sem, normális kérdéseket szoktam kiírni és normális, szakmai válaszokat szoktam adni, de azoknak semmi értelme, mert pl. az állatos rovatban hiába írok választ, INGYEN, kitöröltetik. Ugyanezért a rendelőben kifizetnek 5000 forintot.


Ezek után minek kérdezzek/írjak normális dolgokat, ha itt arra nincs igény?

2023. szept. 27. 21:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A: jelentem a rendőrségnek telefonon, hogy valószínű megismertem egy pedofilt és ráhívom őket.


B:azt hiszem velem csalt meg pasid, de többet már nem fog, én kiszálltam, nem tudtam rólad


C: apukád itthon van? Hány éves vagy? Apukáddal élsz?


D: bocsánat, eltévesztettem a címet.


E: xy meleg vagy biszex? Te vagy a pasija? Ki vagy te neki?

2023. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok. Az senkinek nem jut eszébe, hogy a fiú testvére, húga, lánya, testvére gyereke,...? Hol a bizalom?
2023. szept. 27. 21:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég hülye kérdés, de ha mindenáron válaszokat vársz.

Én nem megyek fel egy kapcsolat elején hívatlanul senkihez. Nem azért, mert hasonló meglepetésektől tartok, de szerintem nem illik. Én sem örülnék, ha hívatlanul beállítana.

2023. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!