Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő szép nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő szép nők, akikre sok férfi hajt, milyen érzés?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy mivel lenne bőven választási lehetőségetek, milyen könnyű vagy nehéz ellenállni? Belementek akár csak beszélgetésbe is olyannal, akiről tudjátok, hogy akar valamit?


Nem, nem arra akarom ezt kihegyezni, hogy a nők csalfák, én magam is nő vagyok, csak én kövér és nem túl szexi :D Így nekem sosem volt miből válogatni, érdekel, hogy akinek van, az hogy éli ezt meg, amikor éppen párkapcsolatban van.


Jó, rossz, semleges, amikor rátok hajt valaki?


2023. szept. 29. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Addig nem jut el, hogy rám hajtson.
2023. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Csak idegesitenek mivek egyik sem tetszik. Inkább wlkeserít hogy ilyen embereket hord a hátán a föld. Lángszóróval irtanám a selejteket ne is létezzenek.
2023. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
En parkapcsolatban elo szep no vagyok, de nem hajt ram senki.:)
2023. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Igazabol ez a kerdes engem is foglalkoztat, marmint az, hogy masok hogyan elik meg. De ugysem kapok erre masoktol oszinte valaszt…


De En megmondom neked, hogy pokoli nehez. De szerintem nekem azert az, mert nem is szeretem igazan azt akivel vagyok. Elmegyek egyedul marmint baratokkal szorakozni es rogton nagyon kedvesen valaki betalal, csak beszelgetek vele azutan rajovok, hogy basszus tobbet akarna. Sokszor sodrodok emiatt veszelyes helyzetekbe, mert nyilvan nem ugy kezdek beszelgetni barkivel hogy szia van baratom. Az is nehez, ha kiteszek egy kepet magamrol es regi ismerosok ram irnak, mert van olyan akivel joban voltam regen es akkor orommel beszelgetek vele, azutan mar elhivna randira vagy van aki ott nyomul jobban. Nagyon nehez ez, mert erzed, hogy mennyire jo lenne vele is meg massal is, miben masabb mint a mostani baratod. Gonosznak erzed magad, ha elmesz csak barati talalkozora es kiderul megsem csak baratkent akar. Sokat orlodok azon is, hogy vajon kit vagy mit hagytam ki azzal, hogy huseges vagyok. Vajon a baratom az? Nem fogom megbanni, hogy en az vagyok majd 10-30 ev mi van, ha lecserel vagy kiderul o atvert? Nagyon sok gondolat van meg ebben es sok kerdes, de nagyon nehez nekem..

2023. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát akivel muszáj, pl munkatárs, azzal nyilván beszélgetek, de abszolut semlegesen, addig nem jutunk el nyilván, hogy rám hajtson valaki, azért a férfiak nem mind kétbites hormonvezérelt barmok, hogy nekiálljanak teperni, ha látják, hogy a másik nem nyitott a kalandozásra, mert a párját szereti. Akik meg nyilvános helyen, pl boltban, utcán, strandon stb szólítanak le, azokkal meg tárgyilagos vagyok és udvarias, ugyanúgy, ahogy egy öreg nénivel mondjuk. Nyilván nem jó érzés, ha kéretlenül próbál valaki nyomulni, vagy csorgatja a nyálát valami önkritika nélküli kretén. Nem gondolom, hogy lenne bőven választási lehetőségem, hiszen már választottam: a páromat, aki számomra tökéletes, mert szeretem. Ha csak az emberi tulajdonságokat nézzük, millió olyan dolog van, amiben az egyik ember jobb a másiknál, a világ legszebb emberét is lecserélhetné a párja egy okosabbra, sportosabbra, figyelmesebbre, tehetségesebbre, meg hát aki félre akar lépni, az sem a szépséggel függ össze, hanem a gerinc hiányával.
2023. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

En nem banom.

Azert annyira sok ferfi nem hajt ram, de elofordul. A baratomat nem zavarja kulonosebben, sot elvezi. 7 eve egyutt.


Azert ne aggodj, nem javit kulonosebben az eletminosegen. Ha pedig a baratom nem lenne ilyen laza felfogasu, meg rontana is, mert vita lenne a feltekenysegbol. (Es a gyakorin olvasgatva inkabb ez az alap.)

2023. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Hála istennek, hogy vannak ilyen eszesebb nők, mint az 5-ös válaszoló. Rosszul is lettem a többi választól.


Azért van a barátod, párod, mert szereted. Nem azért mert mással jobb lenne meg nem volt más lehetőséged ugyhogy őt választottad.


Nem vagyok nő, de kapcsolatban még ha tudom is, hogy valaki jobb valami(k)ben, mint akivel vagyok az sem érdekel. Attól még eszembe sincs mással lenni.


A 6-osról meg nem is beszélve. Szép kapcsolatod lehet , ha azt élvezed, hogy mások rádmásznak.

2023. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem nagyon fordul elő, mert igen hamar világossá teszem, hogy van párom.

Utcán, idegenekkel nem ismerkedem, meg sem állok. Ahogy neten sem. Ha facebookon rámír valaki, akkor az engedélykérések közé teszi, amit észre sem veszek. Egyszer megnéztem, hát kamuprofilos arabok szokták ezt a módszert. Szóval fölösleges az ilyen próbálkozásokat komolyan venni...

2023. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Általában semleges. A jegygyűrű ott virít az ujjamon, de tapasztalataim szerint ez a férfiak 99%-át nem zavarja. A házas férfiakat sem.


Ellenállni könnyű, mert engem inkább felcsesz, hogy ennyire szarnak a saját kapcsolatukra is.


Vannak nyilván olyan jelentkezők is, akiknél azt mondom, hogy "húha", de sosem jutottam ennél tovább és nem is fogok. Tizenév után is szeretem és tisztelem is a férjem, eszembe sem jutna tönkrevágnom mindkettőnk életét egy idegen miatt.

2023. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!