Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi állhat a dolog hátterében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat a dolog hátterében?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok olyan válasz fog érkezni, hogy hagyd, ne foglalkozz vele, ne agyalj rajta stb. illetve, hogy ezeket senki se fogja tudni 100%-san megválaszolni. Ezeknek szeretnék elébe menni és leszögezni, hogy így van, nem fogok rajta sokat agyalni, de nekem ez időbe telik és most még ez jár a fejemben, illetve nem is azt várom, hogy valaki megmondja mi áll a háttérben, hiszen senki nem tudhatja itt, de talán reális, lehetséges opciókat tudnak mondani elsősorban férfiak, ami már sokat segítene.


A sztori röviden annyi, hogy tavasz végén-nyár elején egy rövid ideig volt egy futó kalandom egy pasival akivel egy közös barátunkon keresztül ismerkedtem meg. Mindig csak random összefutottunk ilyen társasági eseményeken, rendezvényeken szóval olyan nagyon sokat nem beszélgettünk, ha beszélgettünk is többnyire nem túl komoly témákról, szóval mély ismeretség nem alakult ki, elérhetőséget se cseréltünk soha. Egyszer ő közeledett felém egy összejövetelen, csókolóztunk meg ilyesmi, ez egyszer megismétlődött és egyszer le is feküdtünk.


Nem indult többnek a dolog. Én úgy álltam hozzá, hogy alig ismerem a srácot, ő is engem, de valójában kapcsolatra vágytam. Nem vele konkrétan, bár mivel vonzódunk egymáshoz nem bántam volna ha jól alakul bevallom, de mivel ezeken az összetalálkozásokon kívül nem közeledett, elfogadtam hogy ez ennyi. Lehet hülyeség volt így a szex, de már mindegy.


Aztán volt néhány félrekommunikálásunk (amit nagyrészt aztán tisztáztunk tök értelmesen) de én a viselkedésében érzékeltem néhány ellentmondást és ezeket a mai napig nem értem és nem is tudtam mindent megkérdezni (vagy nem mertem). Szeretném ha férfiak (mert egyre inkább bebizonyosodik számomra, hogy a két nem sokszor tényleg máshogy gondolkodik) elmagyaráznák, hogy szerintük (ami tudom szubjektív lesz mindenkinek) miért csinálja ezt valaki? Csak tanulni szeretnék belőle.

-egyszer elejtette (ő hozta fel magától, nekem eszembe sem jutott akkor még ilyet felhozni), hogy szeretné ha egy lány szeretné, de hozzátette, hogy nem rám gondolt (kicsit spiccesek voltunk ekkor mindketten, nem tudom számít-e). Gondoltam oké, tiszta sor.

-majd később mondta, hogy nem szeretne kapcsolatot. Na most, nekem ez a kettő már üti egymást, mert azt én értem, hogy velem nem, de logikailag akkor is összeférhetetlen. Vagy csak hülyén fogalmaz?

-aztán miután ez a kapcsolat dolog tisztázva lett (amit én elfogadtam), a következő összejövetelen rengeteget bámult, megjegyezték mások is, a barátaimtól rólam érdeklődött, hozzámért de nem szólt semmit. Ez már azután volt, hogy lefeküdtünk. Gondoltam csak megint megfektetne, amivel (mivel jó volt) nem lett volna bajom, de nem beszélt velem, nem jött oda, tehát nem lépett. Ez nekem értelmezhetetlen, mert (az én női logikámmal) ha engem valaki nem érdekel, nem akarok semmit, szexet se, akkor NEM bámulom, pláne nem kérdezősködök róla.

-aztán már amikor összeültünk egyszer beszélgetni a félreértéseinkről (volt még bőven, így ezek kimaradtak) akkor elmondta, hogy sosem szexelt még így random, kapcsolaton kívül és nem is akart, csak nagy volt a kísértés. Eleinte nem akartam hinni neki, de igazából nincs oka, hogy kamuzzon nekem, utána sosem próbálkozott be szexre, tény, hogy egyszer még csókolóztunk pár héttel azután, de ennyi.


És ez már lehet csak az én saját bizonytalanságomból fakad, de rákérdezek:

-adott egy pasi aki egyszeri állítása szerint szeretné ha valaki szeretné. Én ebből feltételezném, hogy nyitott.

-találkozik valakivel (velem) akihez vonzódik

-tény és való, hogy nem beszélgettünk túl sokat, nem ismerjük egymást eléggé, hogy mély érzelmekről beszélni lehessen, de akaratlanul is felmerül bennem, hogy vajon mi van velem (mert nekem ebből az jön le, hogy velem van a baja) ami miatt én fel se merülök "opciónak" a fejében, hogy megismerjen, hogy meg akarjon ismerni, hátha kialakul valami ha már kémia van. Erre lehet azt mondani, hogy nem szerelmes, persze, hogy nem az, nem is lehetne, mert nem jutottunk el odáig, hogy lehessen. Tehát már a megismerésem is mintha ki lett volna zárva

-azt is tudja, hogy én se vagyok olyan, aki mindenkivel összefekszik, nekem is ez volt az első egyéjszakásom és ezt ő is tudja, tehát ez nem lehet az indok, hogy könnyűvérűnek tart


Még egyszer hangsúlyoznám, hogy TUDOM, hogy nem fogok rájönni, felesleges. Amiket itt leírtam, nem volt már tőle alkalmam megkérdezni amikor beszélgettünk és tudom, hogy ha nem akarna rá válaszolni úgyis kikerülné.


Bennem amik felmerültek:

-szerelmes másba?

-párja van (bár ezt eléggé kétlem, mert a közös ismerősi körben mindenki tudta, hogy történtek köztünk dolgok, tehát ha párja lenne, nem hiszem, hogy ilyen nyíltan csinálná)

-nincs túl valakin/egy exen?

-bennem nincs meg valami ami neki fontos lenne, ami akár megmagyarázhatatlan, mert nem ismer közelről?


Vagy mi miatt viselkedik így valaki? Nekem főleg ez a bámulásos-kérdezősködős pont az ami felfoghatatlan női szemmel, de lehet velem van a baj.


Miért írom ki? Mert szeretnék okulni a saját hibáimból és úgy érzem, ha egy kicsit is jobban értem, az sokat segíthet a jövőben. És igen, azt is bevallom, hogy idővel engem elkezdett érdekelni, én szívesen megismertem volna rendesen is és igen rosszul esik, hogy ez nincs viszonozva és nem tudom hol van bennem a hiba.


Hülye vagyok? Lehet most éppen igen, nagyon is.



2023. szept. 13. 09:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

Mondd, hogy nem férfi vagy.


Ez egy fél szakdolgozat... hogy tudsz ennyit komplikálni egy kapcsolaton? :D


Össze tudnád röviden foglalni a kérdés tartalmát?

2023. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem lehetne összefoglalni pár mondatban a kérdést? Bocs, de én ezen nem rágom végig magam.
2023. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

Nincs idom elolvasni!


Nyugi punim, majd jön másik pasi, ezt meg engedd el ha nem keres. Ez ennyi!

2023. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%

Elolvastam 😃

Mindent tulparazol!

Nem lennék a pasid! Nem veletlen h a srác is meglépett

2023. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

4. Szórakozik vele egy ph.sz, de neki valami stabilabb kéne.



Ennyi a sztori, amennyire ki tudtam bogozni.

2023. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Jogos, tudom:D


Oké lehet csak nekem félreérthető: ha azt mondja nem érdeklem többre a továbbiakban (szex után), mert nem szeretne kapcsolatot, akkor utána miért bámul, miért érdeklődik rólam a barátaimtól?

Úgy, hogy többet egyéjszakásat se szeretne, mert nem tartja magát olyan típusnak.


Mit jelent az, hogy szeretné ha szeretné valaki, de kapcsolatot nem akar.

Ha tetszem neki miért nem velem?

2023. szept. 13. 10:48
 7/33 A kérdező kommentje:
Amúgy általában nem vagyok ennyire komplikált, csak azt komplikálom nagyon túl, ami nagyon érdekel. Gáz, tudom.
2023. szept. 13. 10:49
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés ha lefekudtetek nyilván vonzodik hozzad de meg legalább 3-4 lánnyal ezt csinálja. Nyugi
2023. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Szexre jó voltál, ennyi.


Amennyit komplikálsz, agyalsz a semmin, eléggé problémásnak tűnsz, szerintem ez is ijeszthette el, már ha ha egyáltalán akart valami komolyat.

2023. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
9. Ja. Hátha összejön neki még egy dugás.
2023. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!