Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb balhé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb balhé a párotokkal? Mi váltotta ki, min csúszott el a dolog? Hova és meddig fajult?

Figyelt kérdés
2023. aug. 30. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Utána fordult egy másik nőnek, ő váltotta ki, azon csúszott el hogy az anyja nem tanította meg a tiszteletre és az alapvető normális viselkedésre.. otthagytam 1,5 év után. Nem bántam meg.

Másik exemmel, pedig panaszkodtam volna neki, én csak kommunikáltam volna, ő hisztinek vette és felpofozott négy év után :)

Otthagytam. Azt is az ő hülyesége váltotta ki, normális esetben a párok beszélgetnek egymással. És ha a másiknak baja van nem legyintenek hogy hisztizik” :) azon csúszott el a dolog hogy nem látott otthon normális szülői példát, nem nevelték rendesen.

2023. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. Kamasz koromban volt utoljára balhé párommal. Legkésőbb 22 éves kor felett az emberek nem balhéznak.
2023. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legnagyobb balhé egy barátunk esküvője után volt. Valami olyasmi váltotta ki az egészet, hogy ő még ment volna tovább szórakozni, én meg már nem, de mindenáron akarta hogy én is menjek vele. Ott csúszott el, hogy sajnos már egyikőnk se volt józan, és sikerült olyan eszméletlen módon túlreagálnunk, hogy ő ordibált velem, én is, közben már bőgtem... és a legszebb, hogy semmi értelme nem volt az egésznek, szerintem már közben azt se tudtuk, miért veszekszünk. Azóta se volt ilyen szerencsére.
2023. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Most épp terápiás jelleggel, figyelemelterelés miatt gyakorizok. Ez a legnagyobb "balhé", tíz év házasság után.

Este egy szál ruhában rugdostam ki, miután kibukott, hogy zaklatta a lányomat, akit 10 éve nevel a sajátjaként. Feljelentés, minden megvolt. Két napig volt szökésben, a tesója adta fel, akinek elmondta, hogy miért dobtam ki. A vége 5-10 év közt lesz, neki. Mi meg megpróbálunk megélni abból, amit egyedül keresek. Életfogytig fogjuk cipelni az egészet.

Nem tudom feldolgozni, hogy tíz évig minden rendben, szereted, bízol benne, van közös gyerek, tervezzük a szabadságunk, és este már a rendőrségen írják a jegyzőkönyvet.

2023. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Én is ismerek olyat akinek molesztálják a gyerekét lathatásokkn(a saját apja-el vannak válva), és az anyuka semmirol nem tud amikor meg mondom neki miket mond nekem a pasi meg miket csinál abban nem lát rémeket se.

Vagy ezt az anyák nem is akarják észre se venni?

A volt férjéről (a gyerek apja) az exnej mai napig azt se tudja hogy biszex.

Borzalom.


Xe kérdésre nekünk is hasonlo mint 1 nek.

Bármikor flörtölnek vagy nőt lesnek, és rákèrdezek pl szerinted azefeti a párjáz az aki másokat les mellette?

Vagy más esetben en is lesem a pasikat azt kapja amit ad.


Na bármikor ha én kiállnék magamért hogy ne alázzanak mindig elkezdenek üvölteni fenyegetni éktelen haragra gerjednek, miközben nekem van igazam..


Ezt már a gyk ra is kiírtam hogy amikor egy nő ki akar állni magáért, akkor miért üvöltik le terrorizálják esetleg bántják is?

Erre a gyk is elkezdett "rugdosni" és még én lettem lehordva.


Érdekes az egész pszichologiája hogy mindenki felháborosik azon ha egy nő megvédené magát vagy kiállna magáért.

Elsőt is lepontozták látszik ez itt is.

2023. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
*jav: szerinted szereti a párját az
2023. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

5# azzal semmit nem érsz el hogy te is máshogy nézel másokra és adod nekik a jeleket, mert nem fogja érdekelni mert te sem érdekled annyira hogy melletted megpróbáljon viselkedni. Legjobb otthagyni, mielőtt meg is ver azon az alapon hogy ő csak pasiból van címmel te vagy a hülye meg mit kelleted” magad…

Érdekes volt pár exem vannak férfi barátaim, 3 ilyen véglényt sikerült megismernem.. a többi miért normális? 0.0

2023. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Naugye hogy mindig a másik a hibás
2023. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!