Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írt rám az exem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt rám az exem, ha egyszer már házas, és boldog?

Figyelt kérdés

Még régebben a volt barátnője mellett is írogatott nekem, majd el is tűnt, de aztán mégis összejöttünk, mikor végleg szakítottak, ami a részemről hiba volt, vagyis összejönni vele. Velem 4 hónap járás után szakított, de különben még a kapcsolat közben is azt mondta a mi kapcsolatunk sz..rt sem ért.

A kapcsolat alatt is folyton különböző zenéket osztott meg az üzemfalamon, állandóan közös képeket rakott ki, amiből azt gondoltam, mennyire oda van értem. De ő olyan 9 hónappal talált is utánam valakit, akivel már kb. 3 hónap után besikerült a gyerek, és össze is házasodtak.

Aztán mégis írt nekem kb. olyan 3 hónappal a házasságuk után egy kamu névvel (azért kamuval, mert amúgy letiltottam őt, eszébe se legyen velem többet szórakozni).



2023. okt. 5. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom, ne már! Ha ló nincs, jó a szamár is tipikus esete, te pedig be is dőlsz neki.
2023. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert bedőltél már neki máskor is. Próbálkozik, hátha.
2023. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az a fajta, aki minden exét talonba teszi és ha kedve támad vagy épp nincs más, akkor előkapja. Pfejj.
2023. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát többször biztos nem fogok.
2023. okt. 5. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért érdekel, miért ír? Úgyis tudod.
2023. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Téged miért érdekel miért írt? Azért, hogy megfarkaljon! Ha már ő nem tiszteli a nejét, gyermekét, akkor te miért nem tiszteled legalább?
2023. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Akart egyet szexelni veled
2023. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyerek nem volt tervezett, csak miatta összeházasodtak, azóta sincs szerelmi kapcsolata csak küzd hátha valaki mégis jó hatással lesz rá.
2023. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És amúgy mit írt a kamu profilból?
2023. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt ez már egyszer?
2023. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!