Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miből fakad az az érzés,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből fakad az az érzés,hogy a férfi akivel együtt élek és a páromnak nevezem,hol idegesít,hol pedig jó vele lenni? Egyszer azt érzem hogy boldog vagyok,máskor,hogy lehetőségektől esek el,hogy az ő párja vagyok.

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, olyan értelemben,hogy együtt élünk de sokszor azt érzem,hogy olyan mint egy nagy gyerek,és nem rá vágyom. Máskor pedig,ha nincs velem akkor meg hiányzik,és várom,mikor érkezik haza. Nem tudom,hogy miért kavarognak bennem ezek az érzések.Ő nagyon szeret engem, de ennek ellenére sokszor azt érzem,hogy csak azért kezdtünk ismerkedni,pontosabban ő velem, mert anyuka/apuka ki akarta "nősíteni", hogy 31 évesen legyen már valaki az életében,és ne velük éljen. Változni fog ez a mostani érzelem kavalkád, vagy ha már az eleje így indul, akkor jobb befejezni?Nagyon bizonytalan vagyok mindennel kapcsolatban, főleg amikor részéről felmerül,hogy feleségül vegyen. 29/n
2023. febr. 12. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Fél év az semmi, még tartania kéne a rózsaszín ködnek. Ennél rosszabb lesz, megunjátok egymást. Elképzelhető, hogy nem férfit látsz benne, hanem egy jóbarátot. Nem?
2023. febr. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi normális vagy mi nem, de én minden kapcsolatomban ezt éreztem eddig. Ezért is vagyok inkább egyedül, csak lassan gyereket szeretnék, úgyhogy valakit végre el kéne tudnom viselni. Szerintem te is ilyen függetlenebb típus vagy és nehezen kezeled a kapcsolatokat, vagy eddigiekben nem érezted ezt?
2023. febr. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel evnel ez nem normalis, sztem egy jel hogy nem illetek ossze
2023. febr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert ambivalens a kötődési típusod. Vele is akarsz lenni, meg nem is. (Nálam is ugyanez van.) Ezt gyerekkorban tanultad el valakitől és ösztönszerűen jön.
2023. febr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Szerintem nem okes, hogy így érzel. Két éve elek a párommal (3 hónap kapcsolat után költöztünk össze), de egyszer sem éreztem így.

Mindenképpen legyél őszinte és beszéljetek róla, lehet, hogy valamilyen kimondatlan sérelem miatt érzed ezt.

2023. febr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem egy papuccsal volt igy csak.
2023. febr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bőven rózsaszín ködös érzéseim voltak még 2 év járás után is, és nem inogtam meg az összeköltözés után sem. Ahhoz, hogy bizonyos dolgai idegesíteni kezdjenek, hosszú évek kellettek, viszont még mindig nem cserélném el őt.

Azt említed, hogy olyan, mint egy nagy gyerek. Nekem ez tűnik vörös zászlónak a leírásodból. Nem tudom, hogy kiszolgáltatja-e magát, életképtelen, vagy csak komolytalan, könnyelmű, egyszerű, nemtörődöm. De az "olyan mint egy nagy gyerek" érzés szerintem is csak rosszabb lesz idővel. Az egyik legidegesítőbb, leginkább vonzalomgyilkos tulajdonság, ami létezik.

Ha fejlődőképesnek tartod, akkor (támogatóan, segítően) beszélgess vele a dolgokról, amikhez szerinted másképp kéne állnia, és alkalomadtán állítsd (normál mértékű) feladatok, kihívások elé. Ha nem fejlődik, vagy eleve nincs kedved ehhez, akkor lehet, hogy jobb ötlet a szakítás.

2023. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy néha idegesít, teljesen normális. Akivel sok időt töltesz együtt, néha idegesíteni kezd, vannak viták. De a lényeg, hogy legyen több a jó pillanat.


De ez szerintem inkább egy év után jön elő jó esetben, akkor is csak ritkán. Lehet annyira nem szereted, vagy nem illetek össze, másmilyen kapcsolatra/párra vágysz. Ha meg elbizonytalanodsz, amikor arra gondolsz, hogy feleségül vesz... Mi másfél éve vagyunk együtt és tűkön ülve várom, hogy eljegyezzen :D Ha te 29 évesen nem erre vágysz, akkor nem ő a te embered. Valószínűleg egy boldog párkapcsolatban, egy ideális férfival vágynál a felesége lenni.

2023. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!