Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak a jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak a jóval idősebb nők is bejönnek, azt jobb, ha nem vállalja fel az új párkapcsolatában?

Figyelt kérdés

Kérdés, hogy egy fiatal nő előtt taszító ha a 30-as párja szexelt 50-es őkkel is előtte?


Dehát mit lehet tenni, ha egy fiatalember is elveszik a Nina Hartley féle huncut, tanárnős típusú, 50-es nők tekintetében:


[link]


!!!???


2023. okt. 8. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Válallja fel nyugodtan.
Inkább ne mondja el.
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Fú, de lepukkant az az asszony! Inkább titkold, főleg ha szép, fiatal barátnőd van.
2023. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Engem egészen a tanárnő szóig nem zavart.
2023. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek kérdezne erre rá a mostani párja?
2023. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2


Mi a baj a tanárnő szóval?

2023. okt. 8. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Fétises hangzása van. Mint mikor valaki elkezd kacsintgatni arra, hogy szemüveges vagy, mert akkor lehet titkárnőset játszani, és ráélvezni a szemüvegre.


50-es nő nem jóval öregebb, de köré építeni ezt a tancinénis fantáziát számomra gáz.

2023. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell nekik semmit mondani, ők is letagadják a feka pasit, a magzatelölést, drogos múltat, lábköröm gombát,...
2023. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem kiábrándító lenne. Gyakorlatilag az anyádra gerjedsz, de még akkor meg is t.cskolted. Ezt ugyanúgy jóval idősebb ffi - fiatalabb nő felállásban is undorítónak találom.
2023. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 38 voltam amikor összejöttem az akkor 27 éves második férjemmel. Nem néztem ki annyinak, most se nézek ki annyinak amennyi vagyok, 43, öt éve vagyunk együtt és gyerekünk is van.

De ha akkor ott megtudom hogy neki 27 évesen, illetve korábban már volt viszonya ilyen 60 éves lepusztult öregasszonnyal akkor azonnal menekülőre fogtam volna. Ez undorító... a saját anyját, bár elnézve a fotót, inkább a nagyanyját kefélte ez a huszonéves? Kösz nem 🤢

2023. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma már ez nem gond.
2023. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!