Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnál szerelmes lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál szerelmes lenni egy olyan nálad 3 évvel idősebb férfiba, akiről megtudod, hogy még nem volt párkapcsolata? Vagy attól a ponttól kezdve teljesen esélytelen, hogy érzelmek alakuljanak ki nálad, mert lenézed emiatt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

-Tudnék

-Egyáltalán nem nézném le

2021. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Az nem mindegy ez milyen korban van. Ha én lennék 17 és ő 20 akkor semmi bajom ezzel. De ha én 27 , ő meg 30?? Na igen akkor menekülnék.
2021. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Hát a lányok sokkal hamarabb elveszítik mint a fiúk, nekik ugye könyebben összejön átlagba én nem is ismerek olyan lányt aki 18 után vesztette volna el. A fiúk kis százaléka általaban a jól kinézőek tudnak hamar párkapcsolatot szexet kialakítani. Hazudhatnak akármit a lányoknak nagyon számít a külső meg a belő is olyan téren hogyha félénk akkor se kell nekik. Szóval ezért van hogy sok férfi még szűz 20-25 felett is. Már bocsánat de a legcsúnyább lány is elveszíti maximum 18 évesen.
2021. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!