Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, az alábbi dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, az alábbi dolgok közül melyik az, ami elbizonytalanít a pasival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ismerkedtek, majd meglátod nála ezt/ezeket a dolgokat/tárgyakat, és utána már nem vagy nem annyira akarnál ismerkedni vele.


Melyik az, ami elbizonytalanít vagy egyből kukázod a pasit?


öngyújtó, bicska, nyomógombos telefon, elemlámpa, divat óra, hamis óra, óvszer, bizonyos telefonos háttérkép (exe, japán diáklány, ...), bizonyos igazolvány (sajtó, rendőr, vagyonőr,...), 2-3 telefon, DRÁGA tárgy (toll, óra,...), vallási jelkép (kereszt, Dávid csillag,...), gyógyszer (Mielőtt okoskodsz, NEM drog, hogy téged kiüssön!),


2023. okt. 8. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Mind. Akinél ennyi szar van, az kattos.
2023. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1.


- Nyilván nem feltétlen egyszerre.

- Női táska tartalmát láttad már?

- Óra, toll, telefon, gyújtó, kés, iratok, óvszer. Mindig van nálam. Másoknál is. Kattant vagyok?

2023. okt. 8. 14:06
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

Kattant vagy, igen.


Milyen késed van?

2023. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

A kupi, az ex képe gáz meg a Japanese diáklány is.


Az óvszerrel óvatosan, ilyen körülmények között sérül aztán idő előtt rendetlen apuka leszel.

2023. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Ex képe red flag.

Öngyújtó, ha dohányzás miatt van, az zavarna, nem jönnék össze vele.

Dávid csillag szintén olyasmi, amit meglátva hátra se néznék.

2023. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Nyomógombos telefon, ha nincs normális oka (mondjuk nem tudom mi lenne normális ok). Ma már elég olcsón lehet okos telefont kapni, és ha amúgy más elektronikus eszközöket használ, akkor fura lenne. Nem azonnali red flag, de egy halvány piros villanás.

Ex, japán diáklány, vagy csajos háttérkép off

2-3 telefon, ha 2 van, és egyik saját, másik céges, az ok, a több tűnik logikusnak, max ha titkos élet, egy telefon a családé másik a csajoké.

Vallásos pasival nem jönnék össze ateistaként.

2023. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, le tudod írni minden tárgyhoz, hogy milyen okból van nála? A katt a magyarázatban lesz.
2023. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7.


ÖNGYÚJTÓ.: Nőnek illik adni tüzet, amikor rágyújt. Én nem dohányzom.

TOLL.: Kitalálod, ugye?

ÓRA.: Mégis...?

IGAZOLVÁNYTOK, IRATOKKAL: Na...?

TELEFON.: Nyomógombos. Nem kell okostelefon, mert nem tudom kihasználni. A lakásban, rendelőben, kocsiban is van laptop.

KÉS.: Alap egy férfinél.

ÓVSZER.: Tudod a...virágok, meg a méhek,...izé... tudod te! Ráhúzom a redvás faCENZÚRÁZVA!

2023. okt. 8. 15:36
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
#8 és a fura háttérképek, meg a több telefon?
2023. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9. Nincs. Nem is magammal példálóztam a kérdésben, általánosságban kérdeztem.
2023. okt. 8. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!