Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő itt akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő itt akinek lelkileg valami problémaja van, egyedül van de szeretne változtatni ezen?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Akinek lelki problémái vannak, nem lesz megoldás egy párkapcsolat.. csak szólok. Egyébként is csúnya dolog olyanra hajtani aki tényleg komoly lelki problémákkal kűzd.
2023. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talán mert nekem is vab, könnyebben megértene.
2023. okt. 8. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem így működik. Tedd rendbe magad lelkileg mielőbb párkapcsolatot akarsz. Nem akaszkodunk a másikra!
2023. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Most beszélgetni akarsz, vagy partnert?
2023. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beszélgetni
2023. okt. 8. 15:02
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es miert is lelkileg sérült vagy?
2023. okt. 8. 15:03
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Na mindegy, kulcsszó az egyedül, szóval párt keressel inkább, mint beszélgető partnert. Szerintem se megoldás, hogy kettő lelkileg sérült ember összejöjjön (bár elég, hogy csak az egyik az), mert nagy az esély arra, hogy egymást húznák még mélyebbre a képzeletbeli gödörbe! Tedd magadat rendbe, mint írták előttem és csak aztán ismerkedj. Pszichológus/barát/rokon biztos szívesen meghallgat.
2023. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Fúj, mekkora egy hiéna vagy, kérdező.
2023. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nyáron volt egy szarabb időszakom. Lehetőségem lett volna bármire, én azonban úgy döntöttem, hogy csakis akkor leszek újra nyitott az ilyesmire, ha egyenesbe hoztam az életemet. Addig nincs értelme, fontosabb is, hogy magamra koncentráljak ilyenkor.

A barátok, ismerősök társasága bőven elegendő ez idő alatt, kicsit fel is töltődtem talán.


Neked is ezt javaslom.

2023. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9/

Dettó :D 🍺🍺🤘🤘

2023. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!