Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelek itt miért pontozzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek itt miért pontozzák le a sikeres férfiakat?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a kérdés-válaszokat és rengeteg a sipákolás, hogy nekik nem jut nő. De ha valaki leírja, hogy sokat alkalmizik, vagy sikeres a nőknél, akkor rögtön lepontozzák, meg kétségbe van vonva, hogy az biztos nem igaz.

Másik megfigyelés, hogyha egy srác kérdésénél pozitívak a női visszajelzések, rögtön megjelenik egy szerencsétlen trollkodni.



2023. okt. 8. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Csak nem irigység?
2023. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Fáj nekik mások sikere, meg az irígység. Amiért a sok lelakott 40-50-es nő lepontozza a pasit, ha annak fiatal csaja van.
2023. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Ki , vagy mi az incel?
2023. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

2

Én 22 éves vagyok, és én is lepontozom azokat a 40-50 éves papákat, akik a korombali csajokra hajtanak... Uhh...

2023. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, én jóképű, magas férfi vagyok, de ugyanúgy blackpilled vagyok, mint az incelek. Vagyis egyetértek abban, hogy szinte kizárólag a kinézet számít valójában (ennél kicsit árnyaltabb, de röviden igen) és általában egyetértek szinte mindenben az incel közösség tagjaival a világ, férfiak, nők működéséről. Nem tudok incel lenni, mert vonzónak születtem, de nagyon sok igazság van a mondanivalójukban. Egyszer olvasd el az incel wikipédiát mondjuk.
2023. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

4.


"Akinek nem inge..."


Ezzel csak az a gond, hogy a legtöbb korodbeli fiatal lánynak vannak igényei. Anyagiak is. És hiába kamuzza itt a Gyakorin sok ember, hogy ők 17 évesen is milliókat kerestek, mostanra meg 25 évesen vezérigazgatók, a valóságban sajna nem így van. Egy korodbeli fiúnak nincs lakása, kocsija, pénze, sőt, még tanul.

2023. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

7. A lányoknak nincsenek anyagi igényei, ha ott egy külsőre vonzó srác, akihez őszintén tudnak vonzódni. A külsőre nem top 5-10%-ba tartozó férfiak hiszik azt, hogy a nőknek vannak anyagi igényei, mert őket magukat a nők sosem tartották vonzónak pusztán önmagukért és erre kondicionálta őket az élet, hogy pénzzel és más dolgokkal kell kompenzálniuk a külsőre való vonzóságuk hiányát. A különböző szintű nem jóképű férfiak mondják mindig ezt, hogy a nőknek fontos a pénz. Sosem tapasztaltad meg, hogy milyen az, amikor őszintén rajong érted egy nő csak önmagadért, anélkül hogy belevinnél a kapcsolatba bármit a pénzedből, státuszodból, anyagi javaidból és hasonlókból. Viszont én ezeket most nem bántásból mondom, mert hogy egy nő így érezzen irántad, ahhoz olyan kinézetűnek kell születni és erről az sem tehet, aki olyannak született és az sem, aki nem. Ez csak pusztán tényközlés.


Viszont a 4-essel sem értek egyet, aki szerint neki azért nincs nője, mert az idősebb pasik is hajtanak a korabeli csajokra. A történelemben mindig is hajtottak az idősebb férfiak a fiatalabb nőkre, régen talán még jobban (vagy sikeresebben is), mint manapság, tehát ebben nincs semmi változás.

2023. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
7. Nincsenek anyagi igényeik a nőknek? Akkor a "mamahotel" miért jelent automatikusan kizáró okot? Nyaralás, étterem, bulik,...ingyen vannak?
2023. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Irigységből
2023. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

8. Nem jelent kizáró okot a mamahotel, ha te egy tényleg, valóban jóképű és magas férfi vagy, nagyjából a top 5%-ban külsőre. Ami nem vagy, mert akkor tudnád ezt. Mondom, az élet erre kondicionált, hogy ezeket hidd a személyes tapasztalataid alapján.


Nyaralás, étterem, bulik. Ezek is csak a te elmédben és a te tapasztalataid alapján kellenek ahhoz, hogy bevágódj a nőknél, megvedd a nőket, mert őszintén magadért nem tudnak hozzád vonzódni. (De ne érts félre, nem azért, mert "rossz" ember vagy, vagy hasonló baromság. Csak simán nem születtél jóképűnek.) Egy valóban jóképű srác filléreket sem fizet bele egy kapcsolatba, ha nem akar, mert a nő amúgy is odáig van érte, sőt még néha a srác vesz ki anyagilag a dologból, mert a nőt nem érdeklik az anyagiak, ha megvan az őszinte fizikai vonzalom.

2023. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!