Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelek itt miért pontozzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek itt miért pontozzák le a sikeres férfiakat?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a kérdés-válaszokat és rengeteg a sipákolás, hogy nekik nem jut nő. De ha valaki leírja, hogy sokat alkalmizik, vagy sikeres a nőknél, akkor rögtön lepontozzák, meg kétségbe van vonva, hogy az biztos nem igaz.

Másik megfigyelés, hogyha egy srác kérdésénél pozitívak a női visszajelzések, rögtön megjelenik egy szerencsétlen trollkodni.



2023. okt. 8. 19:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

10. Játszunk!


Mondjuk tételezzük fel, hogy a TOP 5% férfiak közé tartozom külsőleg.

Szerinted ez esetben nem kell pénzesnek lennem. Rendben.


És ettől lesz lakásom, vagy mindig a nőnél dugunk?

Kocsim lesz? Vagy elég ha kocsis csajokkal kezdek?

Éttermi számla...ja, nem kell oda vinnem a csajt, oké, majd megvár kint, amíg én bent kajálok.

...

...


Vagy legyek ilyen: [link]

2023. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

11. Csak az létezhet, hogy saját lakásod van, vagy pedig otthon laksz anyádéknál a kisszobában? Nem. Egy csomó másik opció is van. És igen, dughattok a nőnél mindig, vagy pedig dugtok nálad (akárhol is vagy), mert fogsz találni olyan nőt, akit ezek nem zavarnak. Én laktam albérleti szobában 19-28 éves korom között úgy, hogy mindig voltak lakótársaim és vittem fel nőket így is. Vagy megoldottuk máshogy.


Nekem nincs kocsim mindjárt 30 éves létemre, ami volt már, hogy hátrány volt, de szoktam találni így is kocsival rendelkező nőket, akiket nem érdekel. Idén 2 nővel is szexeltem, akik még engem vittek haza szinte minden randi után kocsival. Persze olyan is volt, aki ez miatt (is) megszakította az ismerkedést. De csak azt mondom, hogy sok nőt nem fog zavarni ebben az esetben.


"majd megvár kint, amíg én bent kajálok"

Mi a f*@szomról beszélsz? Vagy nem mész étterembe egyáltalán, vagy akkor mész, amikor ő nincs ott, vagy mentek és ő hív meg téged.

2023. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

"Nyaralás, étterem, bulik,..."



Oda tudnak menni a baratnoikkel is.



39F incel

2023. okt. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%

Mamahotel sem kizáró ok. Több ilyen ismerősöm is van. Az viszont kizáró ha mèg akkor is a mamának kell eltartania.

Ha már felnőtt fèrfi az anyjával èl, fizesse a rezsit, ès a felújításokat. Úgyis az ővè lesz az ingatlan.

2023. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
14.-nél a pont!!! Csak ezt, hogy lehetne beleverni a buta női fejekbe?
2023. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15#

14# vagyok, ès nő.

2023. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!