Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan férfiról, aki magabiztos, kicsit kötekedő, simán be mer szólni a másiknak, viszont értelmiségi ember?

Figyelt kérdés

Több diplomás, matemtatikát tanít.


Bejön az ilyen paradox párosítás, amikor a viselkedése alapján azt hinnéd, hogy valami tanulatlan alak, közben meg intelligensebb, mint te?


2023. okt. 10. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Én passzolom, vigye csak más nyugodtan.
2023. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
A viselkedése számit, nem az IQ teszt.
2023. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sokan ezt mondanák, bár ettől függetlenül az ilyen alakokban van valami, ami szimpivé teszi őket. A pasi, akiről mintáztam a kérdést, tanított engem. Sosem tudtam eldönteni, hogy szivatni akar-e, vagy sem. De a vége az lett, hogy rendes volt velem.
2023. okt. 10. 11:35
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#3: az, amit te személyeskedésnek hittél, lehet, hogy nem volt több szakmaiságnál.
2023. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te abból indulsz ki, hogy csak tanulatlan emberek lehetnek bunkók.

Peidg nem. És ezt szerintem a legtöbb ember tudja.

2023. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Arcon csapnam .
2023. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#4


Lehet. De pl. a ruha boltban keményen kiosztotta az eladókat, amikor azok ignorálták. Tehát neki az életben is van egy domináns, vagány jelleme. Nem lapít, mint mások.

2023. okt. 10. 11:42
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
#7: te jó ég, és neked ez a tapló arrogancia imponál???
2023. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Az asszertív viselkedést, sőt akár vitát szeretem, mert az feltételezi, hogy van érzelmi intelligenciája is, azaz bele tudja képzelni magát a másik helyébe. Ettől még lehet akár nyersebben őszinte, sőt legyen is, meg álljon ki magáért, húzza meg a határait... stb., de nem mindegy, hogyan fejezi ki magát és javító-e a szándéka, illetve van-e benne belátás, hogy más szemszögből más lehet a világ... vagy csak élvezi mások hergelését, lenyomását, kigúnyolását. Utóbbi kifejezetten visszataszító és éretlen személyiség. Attól, hogy valaki okos, ügyes egy részképességben, még nem feltétlenül jobb társaság. Egyébként a legfontosabb számomra, hogy a másik mellett (kölcsönösen) fejlődni lehessen, de érzelmi biztonságban. Ha nem felhúz, hanem lenyom a társam, hogy fényezze magát és csodálatot gyűjtsön be, plusz még hatalmi játszmákba is kényszerít ezzel, hát az marha káros rám.


Akit leírsz, az a tipikus különc. Lehet igaza épp, de mivel annyira nem tud "viselkedni" (vagy mert nem érti a ki nem mondott szociális szabályokat, pl. akár aspergeres, vagy hobbija a leckéztető "emberkísérlet", mert okosabbnak tartja magát mindenkinél) az emberek nem fogják meghallani, mert elakadnak ott, hogy felháborodnak a stílusán. És akkor jön, hogy az egész világ biztos ellene van. Én ilyen mellett inkább a szekunder szégyenérzetet szoktam érezni, de igen, van, akinek bejön ezért vagy azért.

2023. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Eladokat oszt ki? Majd jol nyakon veri valaki akkor nezhet.
2023. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!