Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy nő, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy nő, de nem lépsz felé, akkor töketlennek érzed magad?

Figyelt kérdés

És idővel ez az érzés rávisz, hogy mégis lépj valamit?

Ha mégsem lépsz semmit, akkor az miért van?


2023. okt. 10. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, plusz úgyis esélytelen, ő sokkal jobb mint én
2023. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es, fő az optimizmus.
2023. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem magam annak.


egyszerűen sokszor beégtem már, sok elutasítást kaptam, és látom, hogy kb. esélytelen vagyok nagyon soknál.

2023. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1. elutasítástól való félelem

2. annyira mégsem tetszik

3. 35 év felett van lépés vagy kikupálódás/gyúrás utàn

2023. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, de nem merek lépni. Úgyis túl jó lenne hozzám.
2023. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Biztonsági játék ez. Ha nem próbálkozol, nem is tud elutasítani.🤔
2023. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Jelenleg inkább csak szimplán normálisnak érzem magam. Van párom, így nem hajkurászok másokat. Ilyen egyszerű a képlet, azt hiszem 🤷‍♂️
2023. okt. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Azért nem lépek, mert tudom, hogy az én külsőmmel esélytelen, hogy egy nőnek gusztusa legyen hozzám.
2023. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Én azért nem szoktam lépni, mert én is családos vagyok, meg általában azok a nők is, akik megtetszenek. Mondjuk ha a suli előtt nézegetem az anyukákat, amikor a gyerekre várok, akkor nem is nagyon lehetne másképp :)
2023. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább okosnak. Belenézek a szemébe még egyszer és ásni kezdek. Elások odáig, ahol látom, mi ő, mire lennénk közösen képesek, és ilyenkor gyorsan el megy a kedvem bármi egyébtől. De sok esetben nem kell lépni, vagy akarni többet. Van, hogy tetszik valaki, de nem akarnál tőle semmit sem. Van, hogy hátha akarnék, akkor teszek érte, hogy tudjam.
2023. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!