Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a páromnak vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak vagy ne? Szégyellem.

Figyelt kérdés
27 éves vagyok 14 különböző emberrel voltam összesen szexuálisan együtt. Ő úgy tudja hetero vagyok... Én ebben már kezdek kételkedni vagy csak szimplán kíváncsiság? Volt mikor érdekeltek a nálam idősebbek. Mindig idősebb baratnőim voltak. Az utóbbiak fiatalabbak. Voltam már 40 es nővel is imádom őket. Viszont ferfiakhoz ténylegesen nem vonzodom. Abszolút taszit az izmos, férfias test. Viszont 3x voltam már transzi val aki teljesen nő és én a nőt is látom benne. Félek be vallani de élveztem én is őt kényesztetni. Passziv még soha nem voltam de lehet kiprobálnám. Mostanában elkezdett érdekelni. Prossztata masszásom volt már 10 éve azt is élveztem. Vajon ha be vallom hogy ilyen hajlamaim vannak betegnek fog tartani? Ki fog ábrándulni?
2023. okt. 10. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha ilyesmivel jönne a párom, inkább elfogadnám, mint pl. azt hogy durva akar lenni, meg akar kötözni, vagy ilyesmi. A csajok sem egyformák, a párodat meg elvileg te jobban ismered, szóval bocsi de nem tudok okosat mondani, csak egy szavazatot adni, hogy engem nem rettentene el, meglepődnék, meg kéne beszélni, de nem szaladnék el sikítva.
2023. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Folytatnád ezt mellette is?


Ha úgy érzed folytatnád..és szerintem erre megvan az esély, akkor jobb, ha nem mélyülsz bele ebbe a kapcsolatba hanem véget vetsz neki.


Ha ezzel teljesen leállnál akkor ne mond el...nagy az esély hogy otthagy a francba...


De van 1% esély arra is, hogy ő is mindezt kipróbálná...

2023. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elmondanám.
2023. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért mondanád el?
2023. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő bi szexuális amit tudok az elejétől fogva. Egyszer meséltem neki ezt a prossztata masszást. Majd utána pár napra rá kérte hogy feküdjek el hadd masszirozon meg. Valahogy éreztem hogy valami huncutsagot akar. Én akkor nem éreztem a chilt rá így inkább finoman kedvesen át fordítottam mielőtt lett volna bármi.
2023. okt. 10. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én azt gondolom, hogy az embernek érdemes a saját maga számára is megvonni a piros vonalakat, ellenkező esetben egy tíz év múlva olyan mélyre süllyed a mindenféle beteges perverziókba, hogy magára sem ismer. Csak egy jótanács.
2023. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mondd el. Ilyen dolgokat azért szeretne tudni az ember a párjáról. Mármint, hogy mi izgatja, mi érdekli. Normálisan tálalva még az is lehet, hogy ő is partner lenne a dologban, sose lehet tudni, nincsenek-e neki is hasonló perverziók a fejében. De ne szégyelld, az ember kivel beszélje ezt meg, ha nem a párjával. Még ha soha nem is fogsz eljutni odáig, hogy kipróbáld, de felszabadító ilyen szinten megnyílni valakinek, és felfedni a legbensőbb gondolatokat.
2023. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Nálam ott lenne a vége, ha ezt elmondanád.

Nincs ezzel bajom, csak aki férfival van bármilyen szinten, az ne velem.

Én nem nagyon hiszek ebben, hogy nőként lehetnék normális, stabil párkapcsolatban olyannal, aki rákíván férfiakra. Szerintem az rá fog később is. Nem hiszek a férfi biszexualitásban. Szerintem inkább meleg lesz az.

2023. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!