Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mások párkapcsolatára irigykedem?

Figyelt kérdés

Másokhoz viszonyítva én egy nagy nulla vagyok, és mások párkapcsolata sokkal jobb is, mint az enyém, pláne ha végignézem a Facebookot.

A volt osztálytársamat már 1 év megkérték, és egy kb. olyan fél év múlva már meg is volt az esküvője. Még a kezét is egy csodás külföldi helyen kérték meg, és nagy esküvője is volt. Nekem meg még ha esküvőm is lenne, sok embert meg se tudnék hívni, tehát nem is lenne nagy lagzink, pedig az a szép. Sőt mindig mutatja még Valentin napkor is, hogy ő milyen nagy rózsacsokrot kapott stb.

Nekem meg a barátom megkérte a kezem 3 év után, de még együtt se tudunk élni még egyelőre, de ez a volt osztálytársam biztos gazdag férfihoz ment hozzá, hiszen nekik sose volt sok pénzük.


2023. okt. 11. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekes rinya. Fb??? Tedd össze a két kezed a pasidért, ha más bajod nincs vele.
2023. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Te nem tudod mik az életben a valódi gondok, a "gondjaid" irigylésre méltóak. Javasolom, hogy látogass el egy Kórház onkológiai osztályára például, ott láthatsz olyasmit ami után aztán a saját hülyeségeid nem tűnnek majd gondnak többé, örülni fogsz, hogy olyan életet nyertél amilyet.
2023. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Amikor épp egy szar párkapcsolatban voltam 21 évesen akkor volt egy akkor elég menő magyar youtuber aki csinált egy klippet a barátnőjével, ők énekeltek a szerelmükről és cuki közös videókat vágtak be. Ott sírtam, amikor láttam, hogy ők milyen boldogok, nekem meg a szar jutott. Rá két hónapra megint kijött egy hasonló klip tőlük, én addigra eldöntöttem, hogy szakítok, csak még nem léptem meg, gondolhatod milyen lelkiállapotba kerültem. Aztán hát ők is szakítottak egyszercsak :D Nem tartott ez sem örökké, hiába mutatták a világnak a tökéletes boldog párkapcsolatukat.
2023. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
2-es a sok agyatlan, miért pontozta le? Azért , mert a nagy igazságot írta?
2023. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, mert buta vagy. Semmi egyéniséged nincs, és a látszatnak akarsz élni.


10 éve vagyok a párommal, 9 év után kérte meg a kezem, és csak jövőre lesz esküvő. Nem csodás külföldi helyen (pedig sok ilyen helyen járunk) kért meg, hanem itt a környéken, egy esti séta során, egy szökőkút mellett.

Nem egy gazdag férfi, akit leránthatok pénzzel, hanem mindkettőnk fizetésére égető szükség van az életszínvonalunkhoz.

Alig vannak barátaink, 40-50 fős lagzinál nagyobbat nem fogunk tudni összehozni.

DE ő álmaim férfija, iszonyatosan vonzódom hozzá ennyi év után is, nemcsak jóképűnek, hanem konkrétan gyönyörűnek látom, mellé pedig nagyon jólelkű, jó a humora, ugyanazok az érdeklődési köreink, ugyanolyan az értékrendünk, stb. A büdös életben nem volt a kapcsolatunkban olyasmi, amiről emberek százai panaszkodnak rendszeresen: semmi megcsalás, de ennek a gyanúja sem, semmi beteges féltékenykedés, semmi ellenőrizgetés, semmi ribizlik/expasik lájkolgatása, semmi érzelmi árulás, semmi tiszteletlenség, semmi cserbenhagyás. Inkább erre lehetnének mások irigyek (mivel hidd el, a gyönyörű posztokat kreáló emberek között is van olyan, akinek ezek nincsenek meg), csak ugye ez nem olyan dolog, amiről lehet csilivili posztokat kreálni.

Semmilyen univerzum nem létezik, amiben én irigykednék mások valentin napi nyáladzására, sem a rongyrázó, 8 milliós lagzijára (introvertáltként nekem a rémálmom), sem a klisés, lájkvadász lánykérésére (kb. minden embert a nyaraláson kérnek meg, nem azt mondom, hogy gáz, vagy sajnálom, de pl. akit szülinapkor vagy Karácsonykor, azon jót röhögök, szóval az jóval lejjebb van) sem arra, hogy leakasztott egy gazdag palit, így tud élősködni más pénzén.


Szóval vagy súlyosan tegyél rendet magadban, vagy pedig tegyél bele energiát és teremtsd meg magad a szirupos, felszínes, mutogatnivaló életet. Keress magadnak gazdag pasast és követeld ki a nyálzást és posztolgass róla.

2023. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Üres fejű buta golddigger irigy liba
2023. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Szóval kihisztizted, hogy végre megkérje a kezedet, de továbbra sem éltek együtt és már azon görcsölsz, hogy nem lenne sok vendég a részedről a az esküvőn? XD


Nézz mélyen magadba, van baj a fejedben, rinyálni nagyon tudsz, a gond/probléma tényleg nem itt kezdődik. .

2023. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok golddigger, csak néha belegondolok, hogy mennyivel könnyebb azoknak, akiknek van, hiszen mint írtam, én még a barátommal se tudtam összeköltözni.


"semmi megcsalás, de ennek a gyanúja sem, semmi beteges féltékenykedés, semmi ellenőrizgetés, semmi ribizlik/expasik lájkolgatása, semmi érzelmi árulás, semmi tiszteletlenség, semmi cserbenhagyás."

Ezek a dolgok a mi kapcsolatunkban is így vannak.

2023. okt. 11. 14:01
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

8


Akkor meséld el a párodnak, amit itt összerinyáltál, és nézd az azonnali csalódást és bánatot a tekintetében. Máris lesz akkor probléma.

2023. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Na, én viszont erre irigykedem, 5-ös. Mármint nem rosszból, csak hogy neked sikerült egy ilyen kapcsolat, egy ilyen férfi... Introvertáltként, azaz feltételezem, megismerkedésetekkor és előtte nem mozogtál nagy társaságokban, sok-sok szóba jöhető férfi között. Mégis sikerült ilyen "kincsre" bukkannod, nem az volt, hogy kevés férfi volt, és az is kivétel nélkül mind olyan, hogy nem szeretted volna, ha akár csak egy ujjal hozzád érnek. Jó lehet neked...
2023. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!