Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mások párkapcsolatára irigykedem?

Figyelt kérdés

Másokhoz viszonyítva én egy nagy nulla vagyok, és mások párkapcsolata sokkal jobb is, mint az enyém, pláne ha végignézem a Facebookot.

A volt osztálytársamat már 1 év megkérték, és egy kb. olyan fél év múlva már meg is volt az esküvője. Még a kezét is egy csodás külföldi helyen kérték meg, és nagy esküvője is volt. Nekem meg még ha esküvőm is lenne, sok embert meg se tudnék hívni, tehát nem is lenne nagy lagzink, pedig az a szép. Sőt mindig mutatja még Valentin napkor is, hogy ő milyen nagy rózsacsokrot kapott stb.

Nekem meg a barátom megkérte a kezem 3 év után, de még együtt se tudunk élni még egyelőre, de ez a volt osztálytársam biztos gazdag férfihoz ment hozzá, hiszen nekik sose volt sok pénzük.


2023. okt. 11. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Végre b@zmeg megkérte a kezed, de még mindig hisztizel. Látom közben évfordulótok is volt, eddig két évet írtál. Klinikai eset vagy.
2023. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tehát olyan emberek életét irigyled, akikből csak annyit látsz, amennyit a közösség oldalakra felöltenek. Nem érzed ezt legalább minimálisan szánalmasnak?
2023. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja te az vagy, aki minden hónapban kiírta, hogy 2.5 éve vagytok együtt, nem éltek együtt, másokat miért kérnek meg 1 év után? :D


Hogyhogy végül megkérte? Hol volt? Annyit már tudok, hogy nem külföldön.

2023. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!