Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Meglátogatnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Meglátogatnátok az ex pasitokat kórházban, az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Nem vagytok már 2 éve együtt, de azért időnként beszéltek,és azóta mindketten egyedülállók vagytok, az ex pedig abban a kórházban van ahol dolgoztok.

A szituban ugye én vagyok a férfi, és sajnos 1 hetet voltam benn, és nagyon jólesett, hogy 2x is bejött hozzám, miközben alapvetően nem lett volna muszáj neki, illetve ha telefonon beszélünk, és szóba hozom, hogy fussunk össze akkor nemigazán ér rá.

Szerinte normális dolog, hogy bejött, szerintem meg nagyon sokan nem tennék meg.


2023. okt. 11. 16:14
A kérdező szavazást indított:
igen meglátogatnám
nem
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy kedves gesztus volt tőle, mert csak az élete része voltál, de szerintem ennyi. Mármint ha leráz, akkor biztosan nem akar többet.
2023. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Én is bemennék. Nem kell ahhoz exnek lennie, ha egy távoli ismerősöm lenne akkor is benéznék ha már egyszer ott vagyok.
2023. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha amúgy is ott dolgozik, meg munka vagy bmi miatt néha beszéltek is, akkor persze, természetes a látogatás.

De én nem tartom az exszel a kapcsolatot, ha kórházban van, arról én nem tudok.

2023. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Mivel a volt pasijaim lesz.rnak, igy én is őket. akik meg nem sz rnak le es kaparnak tapadnak, azoktól meg egyenesen menekülök, nem véletlenül szakítottam.
2023. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Már ennyi erővel tök mindegy lenne együtt lennétek. Amúgy az ex, azért ex, mert már semmilyen kapcsolatot nem tartok fent vele, ha nem vagyunk együtt, mégis mi a fr...cért érdekelne, hogy mi van vele, én biztos egyiket se látogatnám.
2023. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudnám, hogy az exem olyan, aki ebbe nem lát bele újrakezdést, akkor igen
2023. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Az ex nem véletlenlenül ex. Őszintén, nem érdekel melyikkel mi van. Fordított esetben nekem elég kellemetlen lenne a jelenléte, amikor alapból rossz passzban vagyok. A barátaim meg a családom látogasson, ne valaki, akihez valamikor közöm volt.
2023. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem se hiányozna betegen olyan akinek semmi köze amugy hozzám.
2023. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kitana. ***** válasza:
55%
Ha ott dolgozom, és eleve beszélgető viszonyban vagyunk, akkor persze, de én nem dumálok az exekkel és nem dolgozom kórházban.
2023. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyet kivéve bármelyikhez ezer örömmel.
2023. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!