Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Meglátogatnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Meglátogatnátok az ex pasitokat kórházban, az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Nem vagytok már 2 éve együtt, de azért időnként beszéltek,és azóta mindketten egyedülállók vagytok, az ex pedig abban a kórházban van ahol dolgoztok.

A szituban ugye én vagyok a férfi, és sajnos 1 hetet voltam benn, és nagyon jólesett, hogy 2x is bejött hozzám, miközben alapvetően nem lett volna muszáj neki, illetve ha telefonon beszélünk, és szóba hozom, hogy fussunk össze akkor nemigazán ér rá.

Szerinte normális dolog, hogy bejött, szerintem meg nagyon sokan nem tennék meg.


2023. okt. 11. 16:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

valószínű azért mondja nem ér rá, mert valóban nem ér rá :D

most viszont gondolom munkaidőben ráért, és kedvességből meglátogatott. attól mert a szerelem elmúlt, vagy a közös jövő terve, attól még szerethet téged mint barát, mint jó ismerős, mint egy kellemes fejezet az életéből. ebből nekem az jön le, békében váltatok el és felnőttek módjára :)

esetleg kérdezd meg, mi volt a baj kettőtökkel, és ha megtudjátok beszélni kérdezd meg esetleg van e kedve mégegyszer nekifutni, és itt mondhatod neki ezt a kórházi látogatást mert ezt nemtudod hova tenni mit is gondolj :)

bárhogy alakul is, sztem jól jártál így is, megismerhettél egy jó embert és talán ő is a te személyedben :)

F

2023. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meglátogatnám ebben az esetben.
2023. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!