Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom megkulonboztetni h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom megkulonboztetni h csak szeret vagy szerelmes?

Figyelt kérdés
Tehat szeret kint embert+vonzodik is hozzam fizikailag, jolerzi magat vagy szerelmes?

2023. okt. 11. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
A szerelem nekem az előző három egyben
2023. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Pl.Nem olyan jó szex, nem ugrál körbe vakon, észreveszi, kihangsúlyozza a hibáid.
2023. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
egyesek túl nagy különbséget hisznek e közt a két szó közt, pedig nincsen.
2023. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem aztmondta jolerzi magat velem, vonzodik is de nem szerelemmel szeretm ezer tettem fel a kerdest
2023. okt. 11. 19:48
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Te szerelmes vagy?
2023. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Onnan, hogy mondja. Ha azt mondja, nem szerelmes, akkor nem az. A legnagyobb nőcsábászok se szoktak szerelmet vallani szex reményében, mert anélkül is megkapják. A szerelem többnyire nem kölcsönös. Amit te érzel, azt te érzed, semmiféle szerelem nem fertőz, a másik soha nem ugyanazt érzi.
2023. okt. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy meg a szerelmes férfiak átmennek valami szánalmas papucsba. Nem egészséges felállás, ha a férfi fölött áll a nő, ott a férfi se fogja jól érezni magát. A nő legyen szerelmes, a férfinak az a jó, mert akkor fölényben van és a szex remek lesz, mert a szerelmes nő a legjobb az ágyban. Ez sajnos ilyen.
2023. okt. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ki mondja, hogy szerelmes, mindent megtenne érted.
2023. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Mar ki irtad hosszabban megfogalmazva a kerdest kerdezo. A partnered is elmondta nem szerelmes. Szeret, kedvel, van fizika vonzalom de nem az a no vagy akibe szerelmes tud lenni , foleg ha evek elteltek .A hazassag es a szerelem szo nalatok valami begett dolog.. azt gondoljatok nem is szeret titeket az adott ferfi ha nem szerelmes.. a szeretet amugy is hosszabb tavu az nem fog elmullani csak ugy ha nem teszel erte sok negativ dolgokat. Gondolom a ferfi volt mar szerelmes es ez nem ugyan az az erzes ezert nem tudja mondani. Szamomra minden szerelem masabb volt. Ahogy irtad a viselkedese a ferfinak szerelmesnek tunik... a tobbivel ne foglalkoz . Gondolom nem lenne jobb egy olyan ferfi azt mondja szerelmes beled de meg is ocamanyul viselkedne veled. F
2023. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha hosszú ideje vagytok együtt bármilyen kapcsolatban is pl.1 éve akkor már nem igazán lesz beléd szerelmes.
2023. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!