Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem beszél magáról a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél magáról a párom?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, de még alig tudok róla valamit, azt is harapófogóval kellett kihúzni belőle. Alapból az csendes fajta, hogy ritkán szólal meg, de ha önmagáról van szó, akkor végképp keveset beszél. Például ha megkérdezem, hogy hogyan telt a napja a munkáhelyén, akkor mindig az a default válasza, hogy "jól" vagy "eltelt". Vagy például most nyáron elesett a motorjával a versenypályán, és azt is csak akkor tudtam meg, mikor hazajött szakadt ruhával, meg törött sisakkal. Pedig aznap a baleset után még beszéltem is vele telefonon a hazaúton, de nem említette, hogy mekkorát perecelt, és totálkár lett a motorja. Itthon faggattam, hogy jól van-e, nem esett baja - arra is csak tömören annyit válaszolt, hogy nem sérült meg.

-Hogy történt?

-Elkottáztam a féktávot.

-A motorral mi van?

-Kettétört.

-Hogy hogy kettétört??

-kiszakadt a villa.

-Javítható?

-Nem éri meg.

Ennyi volt a párbeszéd. Mindezt szemrebbenés nélkül, olyan higgadtsággal, mint ha egy Matchboxról lenne szó, pedig egy 3 milliós sportmotor.

Vagy mikor a kamionos jogsit csinálta:

Egy hétköznap reggel 7kor csörög az óra a szabadnapján, kérdezem tőle, hogy miért kelsz ilyen korán?

-Dolgom van

-Miféle dolgod?

-Vizsgázom

-Mi?? Milyen vizsga? Nem is meséltél róla

-Kamion jogsi

-Hogyhogy már vizsgázol, előtte nem kellene valami órákra járni?

-Azon már túl vagyok

-És miért nem meséltél róla?

-Nem kérdezted

-Na és mire kell neked a jogsi? Munkát akarsz váltani?

-Nem

-Akkor miért kell?

-Szererném, hogy legyen.



Sokszor olyan mint egy érzelem nélküli robot, nagyon ritkán mutatja jelét az örömnek, viszont soha nem is panaszkodik. Gyakran úgy érzem, hogy ez nem is egy párkapcsolat, mert még a szomszédasszonyról is többet tudok, pedig amúgy szoktunk beszélgerni, csak önmagáról, meg a dolgairól soha nem számol be.



2023. okt. 12. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet még nem hallottam. Együtt éltek egyébként?
2023. okt. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
a másik barátnőjének többet mesél
2023. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

szerintem nagyon király a pasid full laza és menő.


ez nem nagy probléma mivel neked ezekre a dolgokra tényleg nincs ráhatasod nem érinti téged nem gondolja hogy érdekes lehet neked hiszen van saját életed nem mond neked minden féle értelmetlen dolgokat.


jó fej pasid van, tarsd meg minden áron!

F

2023. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 szerintem meg ti tuti rokonok vagytok, más ilyen emberrel még nem találkoztam. Ő is ugyanazt mondja, hogy azért nem mesél róla, mert szerinte ez nem érdekes. Na de hogy a francba ne lenne érdekes egy ekkora kaliberü dolog?! Szerintem ez nem normális. Én azt is elmésélem neki, ha reggel a kávéba cukor helyett véletlenül sót teszek.
2023. okt. 12. 00:54
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Exem volt ilyen, voltak más nők a képben.. utólag kiderült.
2023. okt. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem gondolnám, hogy attól, hogy valaki nem bőbeszédes akkor hűséges nem is lehetne. Fura, hogy egyből erre asszociálnak legtöbben. Szerintem egy ufó 🤣🤣 mert, hogy nem engem marhára zavarna az tuti, viszont ha egyébkènt jó a kapcsolat, megpróbálnám elfogadni így ahogy van, a maga furaságával
2023. okt. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Mikor ismerkedtetek, más volt esetleg? Vagy már akkor is így kommunikált? Mert ha utóbbi, akkor valószínűleg ő ilyen, nincs mit tenni. Én se nagyon hallok ilyet, de talán ha beszélgetsz vele és megkéred, hogy avasson be magától is néhány dologba mert jól esne neked, akkor változtatni fog kicsit.
2023. okt. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Rólam?
2023. okt. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Full gáz..Lehet, hogy alapból ilyen, de ez kva zavaró lenne számomra. Hogy tudtok csapatként funkcionálni egyáltalán? Mi visz titeket előre?
2023. okt. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is volt hasonló párom, de nem is voltam vele sokáig. Agyvérzést kapnék ilyen szar kommunikációtól.
2023. okt. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!