Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a pasinak aki udvarol, hogy rosszul esik, hogy alig kérdez rólam? Állandóan csak magáról beszél és kezd rosszul esni.

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerjük egymást, még csak 6x tudtunk találkozni. Ő nagyon szeret magáról mesélni, és nagyon szívesen is hallgatom, meg kérdezem... eddig úgy voltam vele, hogy eleinte a pasik szeretnek magukról beszélni, de ennyi idő után már érdekelhetné kicsit jobban az életem.

Most biztos vagyok benne, mert én is ezt írnám... hogy az lesz a válasz, hogy nem érdeklem eléggé, de mivel más meg nem erre mutat, én valamiért úgy gondolom, hogy csak nagy az egoja.


Hogyan említsem ezt meg neki, hogy engem ez zavar, vagy hogyan deríthetném ki, hogy ez miért van? :(



2014. márc. 23. 22:21
 1/9 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném:

A testbeszéde, a kitartása és minden más azt árulja el, hogy érdeklem.

Csak nem kérdez eleget...


Tudtok segíteni? :(

2014. márc. 23. 22:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Finom célzásokkal, utalásokkal. Nem arról van szó, hogy nem érdekled, hanem hogy vannak, akik ügyetlenebbek a társalgásban. Ők sokat tanulhatnak abból, ha felhívják a figyelmüket arra, milyen hibákat vétenek.
2014. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes kérdés... egyrészt érthető, másként lehet attól fél, hogy tolakodásnak veszed, ha elkezd faggatni. Mi lenne, ha magadtól mesélnél magadról? :)
2014. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bunkó vagy Bugsy!
2014. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy ábrándulj ki belőle, mert ez neked nagy igényed, és benne ez nincs meg, vagy szólj neki és megteszi. De ez mindig tudatos lesz nála, nem mélyről jövő, mert ilyen és kész. Elfogadod így vagy sem ez itt a kérdés. Megváltoztatni mást nem fog menni.
2014. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2#

Milyen célzásra gondolsz? :) Mondjuk, ha kedvesen-viccesen megkérdem, hogy "és te nem is kérdezed meg, hogy... ?"

Vagy hogyan?


3#

Magamtól azért nem tudok, mert van egy kis önbizalomhiányom (micsoda népbetegség...) és attól félek, hogy ha elkezdeném mesélni, ami a témához kapcsolódik, pl. ő elmeséli az egész hétvégéjét, én meg nem tudok hozzákezdeni az enyém meséléséhez, mert attól tartok, hogy nem hallgatná végig, vagy unalmasnak gondolná. De ezt nem azért hiszem, mert neki mondanám, hanem senkinek sem mesélném el, ha nem kérdeznék...

2014. márc. 23. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Például. Vagy megkérdezed, mire kíváncsi veled kapcsolatban, vagy ezt mondod: "Tudod, ma még senki nem kérdezte meg, milyen napom volt."
2014. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nem fogod elhinni mi történt ma velem..." :)
2014. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
utolsóé a legjobb.
2014. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!