Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan férfiak akik eltartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfiak akik eltartják a nőjüket úgy hogy gyerek sincs! Miért csináljátok, miért jó ez nektek?

Figyelt kérdés

Próbálom megérteni hogy mi ebben a jó, hogy nem ketten eveztek a csónakban, hanem csak ti hajtotok, a nő meg élvezi a gyümölcsét úgy hogy ül otthon.


Ráadásul az unkatkozó nő sokkal hamarabb is lép félre...


2023. okt. 12. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár a kérdés nem nekem szólt..., de gondolom könnyebb nekik egy "lusta" nőt irányítani.
2023. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem is nekem szól a kérdés, de lehez nem ül otthon egész nap a hölgy, pl egyetemre jár.


Nálunk is volt szó ilyesmiről én eltartanám a pasimat fél évig, cserébe a következő fél évben ő tartana el engem. (Így alakulnak a nehéz időszakaink)


Hosszútávon nem szeretnék kitartott lenni és nem is tudom megérteni azokat, akik igen.

Pasi (kitartó) szempontból sokkal érthetőbb. Pl cserébe az összes házimunka, idő/energiaigényes kötelesség a kitartottra hárul, míg a másiknak fix munkaideje van, saját pénze, fejlődik szakmailag, előrébbjut a karrierje, nem függ a másiktól.

2023. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha most mindkettőnek belefér, akkor miért ne? Nem értem.
2023. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Mert ez olyan, mint a kedvenc kutyám. Nem fogom kivinni vadászni, hogy a kan megölje, vagy lelője egy részeg vadász, vagy elszaladjon egy nyúl után, és ne jöjjön többet vissza.

Csak szépen legyen itthon, tisztán, egészségesen, és örüljünk egymásnak mikor hazatérek.

2023. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Konkrétan ettől érzik férfinak magukat néhányan, akiknek valóban jól megy a sora. Ők nem evezéshez keresnek társat, hanem büszkélkedni akarnak a hajójukkal. Az ilyeneknek nem is vonzó ha a nő evezni akar, hiszen arra izgulnak ha a nő kifekszik a hajójukra és dicséri őket, hogy "te valamit nagyon tudsz, ez a hajó hatalmas"


Ha viszont arra vagy kíváncsi, hogy az átlag keresetű férfiak miért tartanak el nőket... Nagyon kétlem hogy náluk is tényleges jelenség lenne az eltartósdi. Max ideig óráig kisegítik a párjukat amíg munkát talál, de ez vice versa; mint ahogy az egyik kommentelő is írta.

2023. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Én például úgy vagyok itthon,hogy nincsen gyerekünk. Egyszerűen a barátommal azt fektettük le,hogy ő dolgozik itthon homeoffice-ban,én pedig viszem a háztartást. Cserébe mosok,főzök,takarítok,kertezek.Egyszóval,ahogy ő mondta "megteremtem a hátteret",hogy ő nyugodtan tudja végezni a dolgát. Sokszor ugyan bosszantó,hogy nincs keresetem, de ezen nem szoktunk összeveszni,mert ha belegondolok,nekem nem mutogatja senki az órát,mikor keljek fel,vagy feküdjek le,mert másnap munka van. Ha neki így megfelel,és nekem is,akkor miért ne?Néha besegítek az ő munkájába is, ha aznapra kész vagyok a dolgaimmal.
2023. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
6-os jól írja. Szerintem , nem rossz amit csinálnak.
2023. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Amit keresnèk aprópénz lenne, pedig főiskolát végeztem.Cserébe rohanás lenne az élet, főtt kaja ritkán, egymásra sem lenne időnk. Arra jutottunk nem éri meg.
2023. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

#7 Jah tök jó addig amíg a pasija nem csalja meg, nem akarja lecserélni, nem bántalmazza, nem hal meg és ad is néha neki zsebpénzt..


Amugy viszont, ha mégis gáz van (a házasságok fele válással végződik) ottmarad egy krva forint nélkül úgy, hogy isten tudja mikor dolgozott utoljára. Ha nem talál más eltartót, dolgozhat 100 éves koráig, mert nyugdíja se lesz.


Nagyon fsza dolog ám ez a háztartásbeliség, csak bele ne gondoljon senki alaposabban...

2023. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
De miért kell rögtön a megcsalással, halálesettel,és ilyesmivel előhozakodni? Szerintem,ebben van egy nagy adag rosszindulatúság. Neked attól sem jobb,sem rosszabb nem lesz,hogy mások így élik az életüket.Vagy igen?
2023. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!