Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek és vállalkozás nyáriszü...

Gyerek és vállalkozás nyáriszünetben, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Rengeteg munkám lenne, de itt a gyerek egész nap. Segítség nincs, apa dolgozik. Ha hívnék babyszittett, elvinné az egész hasznomat. 6 éves a gyerek, szegény most egyedül játszik,nem tudunk sehova menni. Persze egyfolytában szekál, ha a gép előtt ülök. Van egy nagy házunk, takarítani, főzni is kell. A kata módosítással teljesen kinyírtak engem, emiatt is kivagyok. Eddig legalább hozzá tudtam tenni egy szerény összeget a családi kasszához, most ennek is lőttek. A gyereknek be lett ígérve minden program, de sírni tudnék,ha arra gondolok, hogy ott kell ülnöm a strandon meg a játszótereken miközben tornyosul a munka, az ügyfelek egyre türelmetlenebbek...más hogy oldha meg egyáltalán?
2022. júl. 26. 15:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Nincs osztálytárs, ovistárs, barátnő stb. akikkel be tudnátok osztani a gyerekek felügyeletét?
2022. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Itthonról dolgozom, egész évben itthon van velem egy gyerek.

Ilyenkor nyáron kiülök a laptoppal a medence mellé a napozóágyra, a gyerek meg mellettem lubickol. Vagy pedig este dolgozom amikor az apjuk itthon van, vagy akkor, amikor alszik.

2022. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Senki nem vigyázna rá rendszeresen. Napi minimum 4 órát kéne dolgoznom. Ezt éjszaka szoktam megoldani. De egyre fáradtabb vagyok és lelkiismeretfurdalásom van, hogy nincs kedvem a nyári programokhoz. Már legszívesebben csak bőgnék.
2022. júl. 26. 15:47
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Apuka is kivehet 2-3 hét szabadságot.

Dolgozol napközben 2 órát, aztán mentek programra, szórakozni a gyerekkel, majd este, mikor apuka otthon van, akkor dolgozol megint 2 órát.

2022. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha el kéne járnod dolgozni is meg kéne oldanod.. táborok, ügyelet.. persze már késő, de tudhattad volna.
2022. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%
ha kinyírtak a kata “eltörlésével” akkor itt az ideje, hogy valami normális állást keress, ne csak olyat ami alig hoz valamit és csak a problémát generálja.
2022. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk tábor, ügyelet, rokonok +2 hét velem. (Bejárós munka)
2022. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
2 évig kerestem normális állast, 8 órások vannak, mivel külvárosban lakunk, 3 óra utazást rá kell számolni. Ehhez képest a gyerek max. 7-8 órán át van oviban. Tavaly télen találtam egy 6 órásat, 1 hónapig csináltam, majd a gyerek egy hónapra kidőlt. Mire meggyógyult, visszavittem oviba és hazaküldték ujabb 1 hétre, mert taknyos volt. Akkor kirúgtak, mármint nem hosszabbítottak próbaidőt. Idén 3. éve csinálom a teljesen normális vállalkozásomat. 6 órás állást azóta sem találtam, nyilván bolti eladónak nem fogok állni.
2022. júl. 26. 16:33
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Játszóház? Ott tudnál dolgozni, gyerek meg játszik. Az enyém nagyon szereti.
2022. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%
nem mindig lesz óvodás a gyerek. általánosból meg nem fog havonta kidőlni betegség miatt. legkésőbb akkor kell keresned valami állást, de nekem mindegy az is, ha felkopik az állad. 🤷‍♀️ csak akkor ne panaszkodj ha nem akarsz megoldást.
2022. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!