Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim minden adódó problémak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim minden adódó problémakor az anyjáékat említi,tőlük akar tanácsot kérni,rájuk támaszkodik,ha anyagilag gond van.Ez engem eléggé zavar..Felnőtt emberek vagyunk.Miért nem hajlandó végre leválni?

Figyelt kérdés
Egy utcányira laknak tőlünk,én majdnem 100 km-re kerültem el otthonról.Rettentően idegesít,hogy anyu így akarja csinálni,anyu ezt mondta..anyu azt..Hol nem xarom én azt le? Velem él együtt vagy anyucival? Tényleg kuka az ilyen pasi?Még egy nyomorult jogsit sme tudott összekaparni,inkább koncertekre gyűjt..És ha neki lenne kocsija,akkor is busszal járna,mert olcsóbb...Szerintetek ez a mai világban,hogyan állja meg a helyét? Szerintem ez elég gyerekes gondolkodás..
2023. okt. 12. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ne maradj vele.
2023. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az a gyerekes, hogy neked egy ilyen pasira volt igényed a sok sok másik közül.
2023. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudtam volna,hogy ilyen? Együttélésnél derülnek ki a problémák..Tudod..lakva ismerszik meg valaki..
2023. okt. 12. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3

Akkor ez már szerintem pont elég volt, hogy otthagyd, és ne pazarold rá az idődet tovább.

2023. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
A jogsiszerzésnek mi köze az együtt lakáshoz? Egyébként ez csak közhely, hogy lakva ismerszik meg. Ha valakivel időt töltesz és odafigyelsz rá, pár hét-hónap alatt megismered a legtöbb hibáját/erényét. Olyannal össze se szabad költözni, akinél ilyen redflagek vannak.
2023. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk az, hogy nincs jogsija, meg szeret koncertekre járni, az egész biztos nem csak együttélés alatt derült ki.

De mindegy, ha nem tudjátok őszintén megbeszélni ezeket a dolgokat, akkor úgyis csak marni fogjátok egymást hosszútávon.

2023. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez beleférne de ha neked nem akkor hagyd ott. Szerintem tukgondolod. En no vagyok de bizony sokmindenben kerem a szulok tanacsat. Orulok hogy olyan a kapcsolatom veluk es lehetosehem van meg kerdezni. Ettol fuggetlenul persze vannak onallo ertekeim es gondolataim
2023. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lakva megismerted, es latod a red flageket. Valtozni nem fog, o igy szocializalodott. Elkovetheted azt a hibat is, amit rengeteg masik no is, hogy megprobalod kijavitani, megjavitani, de nem fog menni. Az ember vagy omszantabol valtozik, vagy sehogy. Nem tudsz olyan nyomast tenni ra, amitol eszhez terne. Erre jo az osszekoltozes, kibuknak 1-2 ev alatt a hibak, es lehet donteni, hogy kibirjatok-e egymast. Ha nem, akkor elvalnak az utjaitok.
2023. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!