Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet velem a gond, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond, hogyha lány létemre rám nem tapadnak a pasik és nem is kezdeményezik senki? Sportos alkatom van, az arcom nem egy szépség, de vannak nálam rosszabbak is.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, már dolgozok, így annyi inger se ér, mint iskolába, nem találkozok velem egykorúval nagyon. Rám sose írt senki, nálam sose kezdeményezett senki, pedig itt is azt olvasom, hogy csak a fiúknak nehéz ez. Semmi pozitív visszajelzést nem kaptam még eddig a fiúktól, mást meg ostromolnak. Teljesen láthatatlan vagyok, edzoteremben is mindenkinek segítenek, csak nekem nem. 17 éves koromtól a tettem mezejére léptem, kezdeményeztem, de sehova nem jutott el, egyszer voltam randizni is, de aztán ignorált a fiú.

1 évet voltam fent társkeresőn, de ott se jöttek össze a dolgok, túlkorosak voltak, vagy kamuztak, olyanoknak vissza se írtam, akik azzal jöttek, hogy szép vagyok, amikor képem se volt kint, ugyanazt a sablon litániát másolták minden lánynak, nőnek, aki meg bejött, az meg az ország másik végébe lakott. Meg alapból nem nekem valók ezek a társkeresők, nem tudok mit kezdeni ott.


Élőben miért nem jön össze? Már kezdek lemondani róla, fél éve nem próbálkozok, de nálam se próbálkozott senki se.


2023. aug. 5. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Külső, vagy a kisugárzás.
2023. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha kapsz egy ítéletet itt, hogy milyen vagy, azzal csak nagyobb lesz az önbizalomhiányod, és csak lejjebb taszít.

Nem kell, hogy veled bármi gond legyen. Lehet, hogy nem jó helyen keresed. Azok akikre tapadnak, itt azt mondják, hogy csak egyféle típus van, folyton át vannak vágva... szóval ők sincsenek előrébb.


Szóval a kérdésre nehéz tényleges választ adni. Szerintem csak nem jött még eddig össze.

2023. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

az arcom nem egy szépség, de vannak nálam rosszabbak is


Tessek itt a válasz

2023. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Mutass a viszonyításhoz képet (nem magadról), hogy kb milyennek kell elképzelni a sportos alakot, vagy aki arcra hasonlít hozzád.
2023. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezt a sok ellentétes tanácsot se bírom már, úgyhogy tök mindegy az önbizalmamnak, ráadásul úgyis azt szajkózza mindenki, hogyha nem szeretem magam, akkor más hogy szeretethtne, meg másnak hogy tetszhetnék, pedig amikor majd ki csattantam, akkor is ugyanezt kaptam.


Amíg csak voltam, és vártam, addig azt kaptam, hogy kezdeményezzek, ez itt a 21. Század, a nőknek is kell kezdeményezni. Aztán kezdeményeztem: jaj neeee, kasztrálod a férfiakat, ha nincs ellenállás, ha nem kell valakiért megküzdeni, akkor nem vesznek figyelembe a férfiak, legyél nő.

Amíg nem voltam fent a társkeresőn: legyél fent, ne idegenkedj tőle. Utána meg: minek mész fel oda??


Aztán most nem próbálkozom, már kezdek beletörődni, töröltem magam a közösségi oldalakról is, és most se jön senki. Már a közösségi médiát se bírom, a velem egykorúaknak is már párkapcsolata van, 37 lány osztálytársamból csak nekem és egy másik lánynak nem volt még senkije.

2023. aug. 5. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:
5: Ez amúgy mennyire igaz, hogy bármit tehetsz, nem jó. Sem az egyik oldal, sem a másik. Meg tudom érteni teljesen. Társaságba eljársz? Lehet, hogy egy kirándulós, vagy másmilyen csoportban is érdemes körülnézni. Bár pont most írtad, hogy eleged van a tanácsokból :D
2023. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, eljárok. Van egy fő baráti társaságom, meg vannak haverjaim is, akikkel nem olyan mély a kapcsolat.
2023. aug. 5. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Kép nélkül társkeresőztél?

Bocsi, de így azért nehéz. Milyen kezdeményezést vártál a férfiaktól, ha még fotót se tettél fel?

Egyébként teljesen megértelek.

Nekem tényleg nincsenek az egekben az elvárásaim, szoktak nálam férfiak kezdeményezni, de mind a bőven átlag alatti.

Az egyszerű átlagos fiúk nem értem miért nem tesznek felém lépést.

Biztos a jelzéssel van a baj, nem adunk elég jelet a nyitottságra.

2023. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem egy éven keresztül nem volt. Az elején nem volt, akkor még nagyon szégyelltem a dolgot, végső elkeseredettségemben regisztráltam fel. Még a barátok előtt is titkoltam, rettegtem, hogy bárki is megtudja, hogy hova regisztrálgatok. Aztán lett képem, de akkor se változott a helyzet.
2023. aug. 5. 16:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt tudom mondani hogy aki hasonló alkat mint te és hasonló az arca és van pasija nézd meg vagy kérdezd meg tőle hogy mit csinál máshogy mint te.

Öltözködés viselkedés szabadidős programok. Ha másnak megy neked nem akkor a hiba nálad lehet. Fel kell ismerni és akármi is az vald be magadnak és merj változtatni.

Tenni is kell érte mert csak te tudsz 46F

2023. aug. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!