Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most végül mit is akarhat ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most végül mit is akarhat ?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt még írtam neki ,hogy aranyos,kedves de engedjük el ezt a randizgatast, mivel nem éreztem a kölcsönös 'vonzalmat '.


Erre egybol úgy reagál,hogy magyarazzal em legalább mi a baj mert ennyit még érdemelne.Ezt le írtam neki ,erre ő jött azzal ,hogy ő volt abban a hitben h én (azaz ő)nem jön be vagy szimpi nekem ....akkor ezt akkor még is beszéltük. Végül abban maradtunk h holnap napkozben találkozunk mert én tetszem neki és még volt illetodve!!


Viszont....alig ír, tudom h dolgozik mert olyan munkája van ,de közben kicsit furcsa is ...az nap ha nem írom le neki nem is kérdezte volna meg,hogy lenne e kedvem még találkozni vele ...néha kicsit furcsa .a pasi 38 éves és ilyennel még nem találkoztam, nem tudom ezt az egészet hova tenni .bocsánat ha át írt pár szót!n32


2023. okt. 13. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, hagyjátok egymást
2023. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor minek irogatta azt amit még minek magyarázzam meg stb ?
2023. okt. 13. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj vele randizni, de több mint valószínű hogy csak megfektetni akar.
2023. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel írtad, hogy kölcsönös volnzalom nincs így az is benne van hogy neked ő nem tetszik ebben abban. Így érthető hogy nem keresi már annyit a tarsasagod. Miért ne keresne olyat aki vonzódik hozzá? Én is nő vagyok, értem hogy lehet azt akartad hogy kicsit bizonyitson, meggyőzzön esetleg, de nem mindenki az a fajta hogy ezután teper. Szóval nincs min csodálkozni. Mondjuk hogy később hogy rendezték ezt nem tudjuk.
2023. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam kölcsönös vonzalom van ,senki nem írt olyat ,hog.nincs !!!!!!
2023. okt. 14. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!