Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél miért ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél miért ilyen? Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival, vannak szexuális töltetű viccei, de normálisan is szokott érdeklődni, és ezek mellett bizalmatlan felém, mesélek valamit magamról nagyon határozottan kérdez a miértekre, hogy szeretné tudni a részleteket, ennyiből szerintetek mit akarhat tőlem? Miért viselkedik így?
2023. aug. 6. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a jó szándék vezérli. Lehet, hogy simán infókat akar kiszedni belőled, amiket aztán felhasznál ellened. Ez két irányú utca. Az problémás, ha az egyik mindenről kifaggatja a másikat, de ő maga nem mond el semmit, mondván, hogy bizalmatlan. Plusz a szexuális vicceket kultúrember ismerkedés közben hanyagolja.
2023. aug. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kerülöm a szexualitást ismerkedés elején, először derüljön ki összeillünk-e. Nekem ezek a viccek kb egy kategória az utcán való fütyüléssel, meg bámulással. Kapcsolatban van ennek a helye egymással, de addig szerintem rossz benyomást kelt, mintha valakinek 0-24 csak ekörül járna az esze.
2023. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1#megfogtad a lényeget, szóval köszönöm, én is ettől tartok :( de tény hogy közel-keleti az illető

Viszont lehet azért is ilyen mert kevés képem van kint magamról/nem sok ismerősöm van és kamu fióknak tarthat.. emellett én szerettem volna találkozni inkább.

2# nem sokáig van az országban, lehetséges hogy ő tényleg nem is tervezne ez miatt komolyabb kapcsolatot és azért ilyen.

2023. aug. 6. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A szexualitás első néhány órában ismerkedésnél max annyi legyen hogy közölje előre ha ő igazából a szent fej mögött egy perverz állat, vagy valami olyan fétise van ami nélkül meghal, hogy kioffolhassam. De ha átlagosan normális ebben akkor szerintem jobb ha nem hozza szóba. Az ember elsőre a normális átlagosat feltételezi, szerintem azoknak illene szólni akik valamerre eltérnek. Ha faggatózik arrogánsan az nagyon rossz jel, a perverz viccekkel együtt pláne.
2023. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!