Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne a tudtára adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a tudtára adni megbántás nélkül, hogy irdatlan, iszonyatos büdös a lába?

Figyelt kérdés

Van egy srác haverom, akivel már elkezdett kialakulni amolyan viszony köztünk, mondhatni járunk. De még nagyon az eleje. 2x volt nálam fent eddig, csak úgy beszélgetni, megnéztünk filmet együtt. Viszont amikor leveszi a cipőjét és bejön borzalmas lábszag terjeng, de olyan büdös, hogy ahová lép az nyomot hagy. Múltkor az ágy takaróját ki kellett mosnom. Viszont nem akarok megsérteni, hogy menjenb el lábat mosni mielőtt bejön, ez milyen lenne már? Megjegyzem abszolút nem igénytelen, mindig meg van borotválkozva is és a haja sem zsíros, de a lába az borzalmasan büdös. Ha legközelebb jön azon gondolkodtam kérem, hogy ne vegye le a cipőt. Vagy jobb ötlet? Nagymamám lába régen gombás volt emlékszem, de sosem volt büdös. Mitől lehet ez ha valakin látjuk, hogy fürdik, de büdös a lába? És sajnos nem kicsit, ez a lábszag még lehet a szomszédba is érződött ahogy ablakot nyitottam. Csak azt nem értem, hogy ő nem, érzi vagy érzi csak nem akarja hogy ezen összekapjunk?


19/L



2023. okt. 14. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Érzi természetesen, de azt hiszi, hogy téged nem érdekel egyáltalán a lábszag. Nem tudom miért nézed az ő érzéseit ha ő a tiéd nem nézi. A cipője miatt is lehet olyan büdös, de létezik lábspré, vagy akármi más, hogy ha izzad is lega nem büdös. Őt egyáltalán nem izgatja, hogy érzed, olyan igénytelennek tart.
2023. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok vicceskedő válasz fog születni, meg leigénytelenezik majd szimplán, holott létező jelenség, hogy vkinek a szokásosnál sokkal jobban büdösödik a lába, hónalja, akármije. De egyébként állhat mögötte az is, hogy a cipője nem megfelelő, nem szellőzik, és úgymond nem kompatibilis vele. Én pl. felsőket illetően voltam már úgy, hogy inkább kiszelektáltam, mert már fél órával fürdés után, illatszerek használata mellett is kissé kellemetlen szaga lett a hónaljnál. (Nagyon műszálas, vacak anyag, míg mondjuk egy jó minőségű pamutnál ez 1 napnál sincs.) A lényeg, kellemetlen ilyet felhozni, de valahogy tapintatosan jó lenne, inkább, mint mondjuk ezért feszengj, kerüld, vagy meg is szakítsd vele a kapcsolatot. Lehet, hogy van rá megoldás, lábdezodor, cipőváltás, akármi. Ja, amúgy olyan embert is ismertem, többet is, aki szintén amúgy ápolt, fogat is mos, de mondjuk a szája volt mindig büdös. Azt passzolom, hogy ő tudja-e magáról, de könnyen lehet, hogy nem, sok mindenhez képes az ember hozzászokni, pl. gondoljatok bele, a hajléktalan biztos nem szenved annyira a saját szagától, mint mi…
2023. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Hihi


[link]

2023. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Szagoltasd meg vele a tiedet, aztán mond azt, hogy: "Látod az enyém nem olyan büdi, mint a tied, így kérlek mosd meg a sajátodat."
2023. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ő nem biztos, hogy érzi. Az orr rengeteg illathoz/szaghoz hozzá tud szokni.


Gondolj a parfümre. Én például ha 1 litert magamra locsolok sem érzem, mert teljesen hozzá van szokva az orrom.


A témához kapcsolódóan pedig, én kifejezetten! örülnék ha egy barátom szólna, hogy ne haragudj, de büdös a szád/lábad/segged/pöcsöd, mert akkor tudom hogy gáz van és tudok ellene tenni. Viszont ha nem szól és ő meg kellemetlenül érzi magát, az nekem még rosszabb érzés (lenne).

2023. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

5.


Mondjuk az ilyen parfümkirályok, akik magukra nyomnak 1-1 literrel naponta, majdnem olyan rosszak, mint a bűzvarázslók. Az iskolában régen az igazgatóhelyettes néne volt ilyen, messziről lehetett érezni, hogy közeledik. Elvileg a cigiszag ellen alkalamazta, meglepően sikeresen, bár az arcáról nem tudta eltávolítani az évtizedekig tartó megfeszített cigarettázásait, olyan volt szegény, mint némelyik múmia.

2023. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6


Ki mondta, hogy magamra nyomok 1 litert?


Azt írtam HA, magamra locsolok 1 litert, akkor sem érzem. Egy példa volt arra vonatkozólag, hogy az orr hozzászokik az illatokhoz/szagokhoz.

2023. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

7.


És én hol írtam, hogy rólad van szó, vagy én rád utalok ezzel? Kicsit értetlenül állok a felháborodásod előtt...

2023. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Azért büdös a lába, mert a s.eggéből nőtt ki.
2023. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Volt ilyen haverom. Érezte, de úgy gondolta ez természetes 😅 és nem zavarta.
2023. okt. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!