Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim, akik kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, akik kapcsolatban vannak, mennyire néztek meg idegen nőket?

Figyelt kérdés
Amikor nincs mellettem a barátnőm, van hogy a szebb, dekoltázsos lányokról le sem tudom venni a szememet. Nagyon szeretem a barátnőmet és soha nem csalnám meg, de nagyon vonzza a tekintetemet a szép lányok. Ti is hasonló helyzetben vagytok? Vagy ez normális? A válaszokat előre is köszönöm.
2023. okt. 15. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
11%
normális még fejben vetkőztetem is őket.
2023. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
Mivel nem vagy (már) szerelmes normális. Kérdés ugranál-e másra...
2023. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
de egy szerencsétlen
2023. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem ugranék, tisztelem ahhoz, hogy megcsaljam.
2023. okt. 15. 16:32
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Ha tiszteled és másról fantaziálni kezdesz, mert pl. máshoz vonzódsz munkahelyen, akkor szakíts, mert érzelmi téren hűtlen leszel hozzá.
2023. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ezt a hulyeseget, ha mast szepnek vagy vonzonak talalok szakitsak egybol a parommal? Akkor minden kapcsolat kb. 2-3 napig tartana.
2023. okt. 15. 16:37
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy szerelmes belé, de ezt ő is tudja?
2023. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja, hogy a szerelem elmúlik egy ido utan. Minden nap el kene mondanom, higy mennyire vagyok szerelmes, vagy mennyire szeretem meg? Annyi okoskodo ember jar ide. Gondolom 7-es te is valami kiegett 45 eves ferfi lehetsz
2023. okt. 15. 16:41
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
Ha mást kívánsz nemcsak pár másodpercre/percre, hanem napról napra, beszélgetést folytatsz vele inkább flörtölés szintjén és alig bírsz ellenállni a másiknak akkor szakíts nehogy megcsald! Bár érzelmi téren ( mert jobban érzed magad vele, mert szívesen megfektetnéd) már hűtlen lennél. Mit nem lehet ezen felfogni? Tanácsot kértél. Kaptál. Ha nem tetszik oké, de nem kell mindjárt idegesnek lenni és mást lehordani csak azért, mert nem vagy szerelmes és magad se tudod mit kéne csinálni. Nyilvánvaló, mert ide jöttél kérdezősködni.
2023. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit képzelődsz, egy szóval nem írtam, hogy én olyan lányokkal flörtölök, vagy egyáltalán beszélgetek, akik nekem bejönnek, vagy számomra vonzóak. Annyi volt a kérdés, hogy ha az utcán látok egy szép lányt, akkor megnézem és más is így van-e vele. Nem akartalak így letámadni, elnézést kérek, de nem szeretem, ha az emberek túl sokat gondolnak bele, vagy kiforgatják a szavaim.
2023. okt. 15. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!